Gümüşhane Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Gümüşhane, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan 2023 yılı itibariyle nüfusu 160 bini aşan, tarihi ve kültürel zenginlikleri bakımından oldukça zengin bir ilimizdir. Deniz seviyesinden 1150 m yükseklikte, Harşit Çayı’nın oluşturduğu dar bir vadide kurulan Gümüşhane, işletilmesi oldukça eski dönemlere kadar giden gümüş yataklarının varlığı ve tarihi İpekyolu’nun üzerinde bulunması sebebiyle tarih boyunca önemli bir merkez olma özelliği taşımıştır. Gümüşhane Belediyesi 2023 yılında şehrin çehresini değiştirebilmek adına ve şehirde süregelen işsizlik sorununu çözmek adına çeşitli yatırımlar yapılacağını açıkladı. Bu yatırımların bir sonucu olarak da Gümüşhane Belediyesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Gümüşhane Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ülkemizde yaşanmakta olan olumsuz ekonomik sıkıntılardan Gümüşhane ili de etkilendi. Şehirde son zamanlarda işsizlik rakamlarında yükselmeler gözlemlendi. Bunun bir sonucu olarak da şehirden göç edenlerin sayısında artış yaşandı. Gümüşhane Belediyesi bu durumun önüne geçebilmek adına 2023 yılında çeşitli çalışmalar gerçekleştirecek. Bu sebeple İŞKUR ile ortaklaşa bir yol haritası şimdiden çıkartılmış durumda. Gümüşhane ilinde bu sayede istihdam oranları arttırılmaya çalışılıyor. İlköğretim mezunu, lise mezunu ve yükseköğretim mezunu çok sayıda kişi İŞKUR tarafından yayınlanacak olan iş ilanları ile istihdam edilecek. Bu alımların bir kısmını da Gümüşhane Belediyesi bünyesine yapılacak olan memur alımı, personel alımı, işçi alımı ve elaman alımı oluşturacak. Personel alımları sadece Gümüşhane ili merkezinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de yapılacak.  • Kelkit
  • Köse
  • Kürtün Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Şiran
  • Torul

Gümüşhane Belediyesi tarafından yapılacak olan muhtemel memur alımı içerisinde temizlik işçisi, mimar, mühendis, tekniker, şoför, büro görevlisi, güvenlik görevlisi, veteriner gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunacak. Alınacak olan personellerin bazıları kadrolu, daimi olarak bazıları da sözleşmeli, geçici olarak istihdam edilecekler. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son dönemde Gümüşhane ili içerisinde verilmiş olan kamu iş ilanları yer almaktadır.

Gümüşhane Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Gümüşhane İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gümüşhane Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve elaman alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak ilanlar yayınlandığı an başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için ise sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Gümüşhane Belediyesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için özgeçmişiniz ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına başvuruda bulunmanız yeterlidir. Ancak buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları sadece ilgili kadro ve pozisyon için ilan yayınlandığında değerlendirilmektedir. Bu sebepten çoğu durumda “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek başvurularınız kabul görmeyebilir. Bu duruma düşmemek ve zaman kaybı yaşamamak adına ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve ardından belirttiğimiz şekil ve usullerde iş başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermektedir. Gümüşhane Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GÜMÜŞHANE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gümüşhane konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gümüşhane duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.