Gümüşgöze Belediyesi, Gümüşhane ilimizde Kelkit ilçesinde yer almaktadır. Gümüşgöze Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Gümüşgöze Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları talep edilmektedir. Adaylar ilana 25 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gümüşgöze Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr İnternet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Gümüşgöze Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda ekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 28.12.2017 Perşembe günü saat 14:00-15:00’de Gümüşgöze Belediye Hizmet binasında noter huzurunda yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Gümüşgöze Belediye Başkanlığı Belirli Süreli (Geçici) statüde 5 ay 29 gün süre ile Şoför (Yük Taşıma) olarak görev yapacaktır. Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36 e-posta: gumushane@iskur.gov.tr) servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma

Çalışma Adresi : GÖZTEPE CADDESİ GÜMÜŞGÖZE BELDESİ  29600 KELKİT GÜMÜŞHANE / TÜRKİYE

Bu yazımızda Gümüşgöze Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları ile kura çekimi gibi detaylı ilan detaylarına yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.