Yozgat ilimizde yer almakta olan Gülşehri Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gülşehri Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az okuryazar ve en fazla da ortaöğretim mezunu çöpçü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 9 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 5 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gülşehri Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için iş verene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır.

Adayların çevre koruma belgesi ( tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddelerle ilgili işler) ( MEB Onaylı) ve çöp toplama personel eğitimi belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.  Belirtilen belgelerin tarihlerinin talebin son başvuru tarihinden önce olması gerekmektedir. Kura çekimi tarihi: 12.01.2018 Cuma gün Saat: 10.00 da Gülşehri Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöpçü

Çalışma Adresi : GÜLŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI  SORGUN YOZGAT

Bu yazımızda Gülşehri Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.