Grundig, 1930 yılında Almanya’da kurulmuş olan tüketici elektroniği, beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Şirket adını dünyanın en büyük radyo üreticisi olarak duyurmuştur. Grundig, 2008 yılında Beko şirketi tarafından satın alınmış daha sonra da tüm hisseleri Arçelik Anonim Şirketi bünyesine yani Koç Holding’e devredilmiştir. Bu sayede de yüzde yüz Türk malı olmuştur. Günümüzde 65’i aşkın ülkeye satılmakta olan Grundig, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Bunun dışında ihtiyaçları sebebi ile de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Grundig tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Grundig İş İlanları 2023

Grundig ürünlerini yüksek performans, dayanıklılık ve kalite esaslarına göre üretmektedir. Her geçen gün dünya çapında müşteri portföyünü genişleten Grundig, bu başarısını sürdürmek maksadıyla çalışmaya devam etmektedir. Grundig faaliyetlerini aralıksız sürdürmek amacıyla çeşitli dönemlerde çok sayıda  personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Grundig tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; stajyer, avukat, servis elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yetkisi servis personeli, tekniker, şoför, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Grundig İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Grundig bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını Koç Holding bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kurum tarafından yayınlanan açık iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Grundig iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Grundig İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.