Groseri, 1989 yılında Adana ilimizde kurulmuş bir marketler zinciridir. Daha sonra yıllar içinde düzenli olarak büyüyen Groseri Market, günümüzde 15’i aşkın şubesinde çok sayıda çalışanı ile devam etmektedir. Groseri Market, büyüme hedefleri doğrultusunda 2023 yılında da çok sayıda yeni şube açacağını ve buralara çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Yazımız devamında Groseri Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Groseri Market İş İlanları 2023

Groseri Market; Adana, Mersin gibi illerimizde çok sayıda şubeye sahiptir. Groseri Market büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya devam etmektedir. Açılan bu yeni şubelere ve mevcut şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir.Groseri Market tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; satış danışmanı, kasiyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, şoför, depo elemanı, mağaza yöneticisi, mağaza elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay, bayan, deneyimli ve deneyimsiz adaylar başvuru yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Groseri Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Groseri Market, bünyesinde markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda kişiyi istihdam etmektedir. Groseri Market bu kişilere yenilerini eklemek için de bir  başvuru formu oluşturmuştur. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girdikten sonra, sisteme üyeliğiniz yoksa “üye olmak istiyorum” seçeneğini tıklamalı ve üyelik işlemlerinin akabinde başvuru formunu doldurmalısınız. Akabinde insan kaynakları, başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyleri iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda Groseri Market açık iş pozisyonları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Groseri Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.