Gratis, 2009 yılında faaliyetlerine başlamış olan bir kişisel bakım marketidir. Mağazalarında kozmetik, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım alanlarında 30 bini aşkın ürün bulunmaktadır. Demir Sabancı tarafından kurulmuş olan Sedes Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden bir tanesidir. “Neredeyse Bedava” anlamına gelen Gratis, ülkemizin en çok tanınan markalarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyüyen firma, her ilimizde mağaza açmayı başarmıştır. AVM ve caddelerde bulunan mağazalarının toplam sayısı 600’ü geçmektedir. Kişisel bakım ürünleri konusunda lider marka olan Gratis, bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Gratis tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gratis İş İlanları 2023

Gratis, müşterilerine sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağı her türlü markayı ve ürünü sunmakta olan bir bakım marketidir. Neredeyse her AVM’de bir mağaza açan Gratis, bu mağaza sayısını günden güne arttırmak için çalışmaktadır. Kozmetik alanda perakende sektörünün lideri olan Gratis, bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Gratis tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mağaza müdürü, bölge müdürü, sevkiyat elemanı, şoför, depo personeli, manikürist, satış danışmanı, envarter elemanı, mağaza müdür yardımcısı, idari işler uzmanı, muhasebe uzmanı, süpervizör, satış elemanı, kişisel bakım koçu, stok kontrol elemanı, kat operasyon sorumlusu, makine operatörü, kasiyer, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gratis İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gratis bünyesinde 5000’i aşkın çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanlara her gün yenileri eklenmektedir. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfası ile açık iş pozisyonlarını görebilir ve bu ilanlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvuru formu sayfasına girdiğinizde Gratis tarafından yayınlanan ilanların hangi kariyer platformlarında bulunduğunuz görmeniz mümkündür. Bu yazımızda Gratis iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gratis İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GRATİS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gratis konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gratis duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.