Gratis; bakım, kozmetik, ıtriyat, ve atıştırmalık gruplarında 4 bini aşkın ürünün satışının yapıldığı bir mağazalar zinciridir. Gratis latince “bedava” anlamını taşımaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüyen Gratis, alanında ülkemizin en büyük markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Hali hazırda ülkemiz genelinde 500’ü aşkın mağazaya sahiptir. Gratis müşterileri bu mağazalar sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Gratis şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık ve kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Gratis Çalışma Saatleri 2022

Gratis alışveriş merkezlerinde ve caddelerde mağazalara sahip. Özellikle belirli dönemlerde çok sayıda indirme imza atan Gratis, bu zaman dilimlerinde mağazalarında ciddi bir yoğunluk yaşamaktadır. Gratis müşterileri ise bu indirimlerden faydalanmak için kurumun çalışma saatlerini merak etmektedir. Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan şayet cadde üzerinde ise saat 09:00 ile 21:00 arasında hizmet vermektedir. Alışveriş merkezlerinde bulunan Gratis mağazaları ise saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet verir.Gratis Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Gratis mağazaları hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır. Hafta sonu mağazaların çalışma saatleri değişmemektedir. Yine aynı saatler çerçevesinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gratis Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Gratis; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır. Sadece dini bayramlarda AVM içinde yer almakta olan mağazaları öğleden sonra açılır. Arefe günlerinde de hizmet vermektedir.

Bu yazımızda Gratis bugün, yarın açık mı, Gratis çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GRATİS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gratis konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gratis duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.