Amasya ilimizde bulunmakta olan Göynücek Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Göynücek Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında elektrik tesisat ustası ve su kanalı işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 4 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Göynücek Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili iş gücü taleplerine başvuruları kabul edilmez.

Elektrik Tesisat Ustası Alımı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve 2 senelik deneyimlerinin bulunması gerekmektedir. Bunun yanında da KPSSP94 sınavından en az 60 puan almış olmaları şarttır. Arıza durumunda araç kullanma yeterliliğine sahip olmak da şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrik Tesisat Ustası2

Su Kanalı İşçisi Alımı

Adayların ilköğretim mezunu olmaları ve araziye çıkışlarına engel bulunmaması gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi

Su Kanalı İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ön lisans mezunu olmaları ayrıca arazide çalışmasında engel bulunmaması gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MH. HÜRRİYET CD. BELEDİYE HİZMET BİNASI  05000 GÖYNÜCEK

İlana başvuru yapan adaylar için Geldingen Sulama Birliği Başkanlığında 6 Nisan 2018 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Göynücek Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.