Bilecik ilimizde yer almakta olan Gölpazarı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Gölpazarı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 26 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gölpazarı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:1-GÖLPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDA KAMYON ŞOFÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAK ÜZERE GEÇİCİ SÜRELİ İŞÇİ OLARAK AŞAĞIDA BELİRTİLEN GENEL ŞARTLARA UYGUN BELGELERE HAİZ OLAN ADAYLARDAN EKLİ ŞARTLARI TAŞIYANLARIN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR. İSTENİLEN BELGELERİN 27 NİSAN 2018 TARİHİNDE MESAİ SONUNA KADAR GÖLPAZARI BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜR V. TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. SÖZ KONUSU BELGELERİ İBRAZ EDEMEYENLER İLE İSTENEN ÖZELLİKLERİ TAŞIMAYANLAR NOTER KURASINA KATILAMAYACAKLARDIR. GENEL ŞARTLAR: Kamyon Şoförü mesleğinde en az 5 yıl İş Deneyimi (10 yıllık sürücü belgeli) olduğunu gösteren daha önce çalıştığı iş yerinden alınmış DENEYİM YAZISI ile deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında iş yerinde çalıştığına dair SGK’dan alınan HİZMET DÖKÜM BELGESİ,Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.  NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLİŞİ 07/05/2018 Pazartesi günü saat 14:00’de Gölpazarı Belediyesi ,Meslis Toplantı Salonunda yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kamyon Şoförü
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Belediye Mesclis Toplantı Salonu07.05.201814:00 – 15:00

Çalışma Adresi : ORTA MAH. ORG.AYTAÇ YALMAN CAD. NO:22 11700 GÖLPAZARI

Bu yazımızda Gölpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Gölpazarı Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.