Gölcük Tersanesi Ne Zaman İşçi, Personel Alımı Yapacak?

Gölcük Donanma Tersanesi, Marmara Denizi’nin Doğu kıyısında Gölcük Deniz Üssü içinde Türk Deniz Kuvvetleri’ne yani Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ait gemilerin de bulunduğu askeri tersanedir. Kocaeli ilimizde Gölcük ilçesinde yer almaktadır. Gölcük Tershanesi 1. Dünya Savaşı sırasında Alman ve Türk gemilerin bakım ve onarımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Gölcük Tersanesi’nin bir diğer özelliği ise bünyesinde çok sayıda kişiyi istihdam ediyor olmasıdır. Gölcük Tersanesi çeşitli dönemlerde bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Gölcük Tersanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gölcük Tersanesi Komutanlığı İş İlanları 2022

Gölcük Tersanesi günümüzde denizaltı gibi gemiler de dahil gemi inşa kapasitesine sahiptir. Gölcük Tersanesi ayrıca İstanbul ilimizde bulunan Tuzla Tersanesi’ndan sonra ülkemizin en büyük gemi inşa tesisi olma özelliğine sahiptir. Bünyesinde binlerce kişinin istihdam edildiği tersaneye çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Kocaeli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Gölcük Tersanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; akücü, armadör işçisi, borucu, boyacı, çarkçı, dökümcü, elektrikçi, elektronikçi, freezeci, genel servis işçisi, gemi adamı, hidrolikçi, iskeleci, iş makineleri operatörü, izolasyoncu, kaynakçı, komprasör onarımcısı, maden kaplamacı, marangoz, saç ve ince saç işçisi, torpido kovancısı, stajyer, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gölcük Donanma Tersanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gölcük Askeri Tersanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmelidirler. İŞKUR İnternet adresi www.iskur.gov.tr sitesinden veya İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden açık iş pozisyonları hakkında bilgi alabilir, başvuru şartları gibi detayları görebilir ve anında müracaat edebilirsiniz. Harici olarak bir İnternet üzerinde yer alan bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu yazımızda Gölcük Tersanesi iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GÖLCÜK TERSANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gölcük tersanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gölcük tersanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.