Gölcük, Kocaeli ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İzmit Körfezi’nin güney bölümünde bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel açıdan ülkemizin en önemli ilçelerinden bir tanesidir. 1999 yılında Gölcük Depremi olduktan sonra ilçe neredeyse tamamen yeniden yapılanmaya girmiştir. Gölcük Belediyesi ilçenin gelişimini sağlamak ve belediyesel faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gölcük Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gölcük Belediyesi İş İlanları 2023

Gölcük, Türk Donanması’na ve tersanesine ev sahipliği yapmaktadır. Başta Donanma Komutanlığı ve ülkemizin en kapsamlı tersanesi olan Gölcük Tersane Komutanlığının ilçede bulunması Gölcük şehrinin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda kalkınmasına ivme kazandırmıştır. Ayrıca Ford Otosan İhsaniye Beldesi içinde fabrikaya sahiptir. Gölcük Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışırken, bu yatırımların artarak sürmesi adına çalışmalar yapmaktadır. Belediye çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Gölcük İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Gölcük Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, temizlik işçisi, beden işçisi, zabıta memuru, itfaiye eri, sözleşmeli personel, özel güvenlik görevlisi, eski hükümlü işçi, büro memuru, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gölcük Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gölcük Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Gölcük Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GÖLCÜK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gölcük belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gölcük belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.