Godiva Chocolatier, çikolata ve çikolata ürünleri üreten bir şirkettir. 1926 yılında kurulmuş olan Godiva, 2007 yılında Yıldız Holding tarafından satın alınmıştır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Godiva, günümüzde 80’i akın ülkede 500’e yakın butik mağazaya sahiptir ve 10 binden fazla toptancıya ürün vermektedir. Dünyanın en büyük çikolata markalarından bir tanesi olan Godiva, ülkemizde ve yurtdışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Godiva tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Godiva İş İlanları 2023

Belçika’da kurulmuş ufak bir çikolata dükkanından bir dünya markasını haline gelen Godiva, kurulmuş olduğu günden bu yana lezzetli, el yapımı çikolatalar üretmektedir. Godiva çikolata dışında; çikolatalı trüf, kahve, kakao, bisküvi ve zengin hediye paketleri de üretmektedir. Ayrıca Coca Cola markası ile de kahve ve çikolata karışımına sahip bir ürünü bulunmaktadır. Godiva, gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Godiva tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış asistanı, barista, çikolata paketleme personeli, engelli personel, şoför, satış temsilcisi, mağaza müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Godiva İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Godiva, İstanbul ilimizde Topkapı’da fabrikası bulunmaktadır. Godiva bu fabrikasına ve mağazalarına yeni çalışan alımları yapmaktadır. Godiva bünyesinde çalışmak isteyen kişiler başvurularını kurumun kariyer sitelerine verdiği ilanlar üzerinden başvuru yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kurumun ilan yayınladığı kariyer platformuna ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecektir. Bu yazımızda Godiva Çikolata iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Godiva iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER GODİVA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, godiva konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan godiva duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.