Göç İdaresi Genel Müdürlüğü veya kısa adıyla GİGM, göç alanına dair politika ve stratejileri uygulayan, bu konularla ilgili kurum ve kuruluşlar arasında koordinasyonu sağlayan, yabancıların ülkemize giriş ve ülkemizde kalışları ile ilgilenen, ülkemizden çıkışları sınır dışı edilmeleri, uluslararası koruma, geçici ve insan ticareti mağdurlarının korunmasıyla ilgili iş ve işlemleri yürüten ve İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren bir kuruluştur. 2013 yılında kurulmuştur. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü faaliyetlerinin devamı adına ihtiyaç duyduğu dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, yabancıların Türkiye’ye giriş ve kalışı, Türkiye’den çıkışları ve sınır dışı edilmeleri, uluslararası koruma, geçici koruma ve insan ticareti mağdurlarının korunmasıyla ilgili iş ve işlemleri yürütmektedir. Göç İdaresi bu faaliyetlerine aksamadan devam etmek adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.  • Göç İdaresi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Göç İdaresi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzman yardımcısı, avukat, büro personeli, sosyal çalışmacı, kameraman, psikolog, programcı, VHKİ gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurum bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmemektedir. Bu sebepten dolayı iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Göç İdaresi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.