Giresun, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan fındığı ile ünlü bir ilimizdir.  Kültürel zenginlikleri ve doğası ile harika bir ilimiz olan Giresun, 2023 yılı itibariyle 500 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Giresun Belediyesi yapmış olduğu açıklama ile kadro ve pozisyonlarında çok sayıda personel açığı bulunduğunu ve bu açıkları kapatabilmek için 2023 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmayı planladıklarını belirtti. Giresun Belediyesi güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Giresun Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Giresun Belediyesi yapmış olduğu atılımlar ile ülkemizin örnek belediyeleri arasında gösterilmektedir. Bu başarısını kuşkusuz yönetim kadrosundan en alt kademede yer alan işçisine kadar, Giresun Belediyesi bünyesinde çalışan her vatandaşa borçludur. Bu başarıların devam edebilmesi için ise belediye bünyesine çok sayıda personel alımları yapılacak. Çok sayıda kişinin istihdam edileceği bu alımlar Giresun ili merkezi, taşra bölgesi ve aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için gerçekleştirilecek. • Alucra
 • Bulancak
 • Çamoluk
 • Çanakçı
 • Dereli
 • Doğankent
 • Espiye
 • Eynesil Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Görele
 • Güce
 • Keşap
 • Piraziz
 • Şebinkarahisar
 • Tirebolu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Yağlıdere Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Giresun ili ve ilçelerinde iş bekleyen on binlerce vatandaş, Giresun Belediyesi tarafından yapılan duyurunun ardından ilan detaylarını beklemeye koyuldu. Giresun Belediyesi bünyesinde çok sayıda yeni personel istihdam edilecek. Bu ilanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Alımların çoğunda ise KPSS şartı aranmıyor. Ayrıca geçici ve taşeron işçi alımları da gerçekleştirilecek. Giresun Belediyesi, zabıta, SYDV, itfaiyeci, bay, bayan, sekreter, şoför, mühendis, mimar, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyonlar alımlar yapacak. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimiz devamında anlattık. Aşağıda ise Giresun il ve ilçelerinde verilmiş en son kamu iş ilanlarına göz gezdirebilirsiniz.

Giresun Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Giresun İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Giresun Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun Belediyesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlanmaya başladığı an iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri ile alım yapılacak kadro ve pozisyonlar gibi tüm ilan detayları ilk olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacak. Bu ilanlardan öncelikle haberdar olmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak Giresun Belediyesi bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten Belediye bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Giresun Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.