Gevaş Belediyesi, Van’ın 12 ilçesinden bir tanesidir. Gevaş Belediyesi tarafından yayımlanan ilan neticesinde daimi işçi alımı yapılacağı açıkladı. İlana dair detaylara ve diğer işçi alımı ilanlarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Gevaş Belediyesi İşçi Alımı İlanı

En az C Sürücü Belgesine Sahip olmak Şehirler Arası yük ve yolcu taşımacılığı yapabilecek SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmak 10 Yıllık deneyimi olmak Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılır

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

– NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ 15.02.2016 tarihinde Saat 14:00’da Gevaş Belediye Başkanlığı Ek Hizmet Binasında yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma)Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Gevaş Belediye Başkanlığı Ek Hizmet Binası Toplanti Salonuda yapılacaktır.15.02.201614:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : İNÖNÜ CADDE ORTA MAHALLE 21/
65700 GEVAŞ
VAN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :GEVAŞ

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı2
İş Sözleşmesi TipiBelirli Süreli (Geçici)
Çalışma ŞekliTam Süreli

 


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.