Getir, geçtiğimiz senelerde hizmet vermeye başlayan bir alışveriş uygulamasıdır. Kurulmasının ardından hızlı bir şekilde büyüyen Getir, günümüzde sadece İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Ancak ilerleyen yıllarda diğer illerimizde de hizmet sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Getir, adresinizden ayrılmadan Getir uygulaması üzerinden sipariş vererek istediğiniz ürünü ayağınıza getiren oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bebek bezinden, diş fırçasına, pilden, kedi köpek mamasına kadar binlerce ürünü Getir ile sipariş verebilirsiniz. Getir bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Getir bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Getir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Getir İş İlanları 2020

İstanbul’da hayatın hızlılığı sebebi ile çoğu insan markete gidecek vakti bile bulamıyor. Bu kişilerin sorunlarına çözüm olmak ve insanlara zaman kazandırmak amacıyla yola çıkan Getir, kurulduğundan bu yana oldukça tercih edilen bir uygulama olmaya devam ediyor. Günlük ihtiyaçlarınızı Getir uygulaması ile 7 gün 24 saat süre zarfında sipariş geçebilirsiniz. Sizler de bu alanda sektörün lideri olan bir firmada çalışmak ve iyi para kazanmak ister miydiniz? Getir bünyesinde çalışmanın belki de en güzel yanlarından birisi de iş programınızı kendinizin yönetiyor olması. Yani istediğiniz zaman istediğiniz süre çalışabilirsiniz. Ödemeleriniz de bu çalıştığınız süreler kadar banka hesaplarınıza yatırılır. Getir bünyesinde şoför, kurye gibi çeşitli kadro ve pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Getir Kuryeleri Ne Kadar Para Kazanıyor, Maaş Alıyor?

Bir Getir kuryesi olarak saatte ortalama 45 TRY kazanabilirsin. Hizmetin karşılığında almış olduğunuz bahşişler de yine size kalmaktadır. Getir kuryesi olabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız, akıllı bir telefon sahibi olmanız ve ehliyet sahibi olmanız yeterlidir. Peki Getir bünyesine iş başvurusu nasıl yapılır?

Getir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Getir bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurumun İnternet adresi üzerinde yer alan iş başvuru formunu doldurabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Getir bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Hemen Getir iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Getir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GETİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, getir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan getir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.