Getir, anında teslimat pazarında hizmet vermekte olan oyunculardan bir tanesidir. 2015 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirket ihtiyaç duyduğunuz ürünleri 10 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde müşterilerine ulaştırmayı amaçlamıştır. Getir uygulaması sanal market gibi çalışmaktadır. İçerisinde 4 bini aşkın ürün bulunmaktadır. Günün 24 saati Getir uygulamasına giriş yaparak istediğiniz ürünleri seçebilir ve ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Getir, Bitaksi kurucusu Nazım Salur tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren şirket bünyesinde de sayısız çalışan istihdam etmektedir. Getir bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Getir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Getir İş İlanları 2023

Getir Bir Mutluluk sloganı ile yola çıkmış olan Getir günümüzde; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi şehirlerimizde aktif olarak hizmet vermektedir. Hizmet verdiği şehir sayısını arttırmak için çalışan Getir, hizmet verdiği illerde de yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Getir sadece yurt içinde değil aynı zamanda İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya gibi ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Yurt dışında faaliyet gösterdiği ülkelerin sayısını her geçen gün arttırmaktadır.Getir de Getirelim uygulaması bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kurye, B ehliyetli şoför, part time işçi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, depo sorumlusu, moto kurye, hesap yöneticisi, filo yöneticisi, yazılımcı, avukat asistanı, bayi genişleme ve emlak geliştirme uzmanı, muhasebe uzmanı, bayi yöneticisi, bölge satış uzmanı, müşteri hizmetleri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Getir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Getir uygulaması bünyesinde çalışmak için getir.com adresinde yer alan açık iş pozisyonları sayfasından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayesinde bu sayfaya ulaşmanız mümkündür. Sayfaya giriş yaptıktan sonra güncel ilanları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Getir yemek bünyesinde tam zamanlı pozisyonlarda çalışabileceğiniz gibi part time kurye gibi pozisyonlarda da iş bulabilirsiniz. Bu sayede de ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda Getir iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Getir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GETİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, getir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan getir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.