Gelibolu, Çanakkale ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Gelibolu tarihi ve kültürel açıdan ülkemizdeki en önemli ilçelerden bir tanesidir. Gelibolu Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gelibolu Belediyesi İş İlanları 2018

Gelibolu, ilçesinin nüfusu 45 bini aşmış durumdadır. Belediye ilçeyi geliştirmek ve ilçede ikamet eden tüm vatandaşların belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Gelibolu İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Gelibolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Gelibolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Gelibolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Gelibolu Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; web programcılığı teknisyeni, elektrik teknisyeni, inşaat boyacısı, engelli işçi, destek personeli, bahçe bakım elemanı, tekniker, teknisyen, zabıta memuru, itfaiye eri, mühendis, temizlik işçisi, beden işçisi gibi kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gelibolu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gelibolu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Gelibolu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GELİBOLU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gelibolu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gelibolu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.