Gediz Elektrik, 2013 yılında kurulmuş olan bir elektrik dağıtım şirketidir. İzmir, Manisa illerimizde 3 milyonu aşkın müşteriye hizmet sunmaktadır. Şirket daha sonra Aydem Elektrik tarafından satın alınmıştır. Gediz Elektrik kurulmuş olduğu günden bu yana alt yapı çalışmalarına büyük önem vermiş ve müşterilerine kesintisiz hizmet sunmak adına çalışmıştır. Gediz Elektrik çeşitli dönemlerde bünyesine faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına, marka bilinirliğini yükseltecek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gediz Elektrik tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunuyor.

Gediz Elektrik İş İlanları 2022

Gediz Elektrik müşteri odaklı bir çalışma anlayışı benimsemiştir. Faaliyet gösterdiği elektrik dağıtım bölgesinde çalışmalarını sürdürürken bünyesine de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Gediz Elektrik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik bakım mühendisi, teknik ofis elemanı, elektrik mühendisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, veznedar, avukat, mühendis, şoför, sayaç okuma elemanı, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Gediz Elektrik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

GDZ Elektrik, İzmir ve Manisa illerimizde 29 hizmet merkezine sahiptir. GDZ Elektrik tüm bu merkezlere ve tesislerine çalışan alımı yapacak. Gediz Elektrik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Akabinde başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda başvurularınız değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda Gediz Elektrik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gediz Elektrik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GEDİZ ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gediz elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gediz elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.