Gediz Elektrik, Bereket Enerji bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. İzmir ve Manisa illerimizde faaliyet göstermekte olan Gediz Elektrik milyonlarca vatandaşımıza hizmet sunmaktadır. Şirket, sürekli, düşük maliyetli elektrik hizmeti sunmak için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma günümüzde ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Gediz Elektrik şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Gediz Elektrik çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık ve kapalı yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

Gediz Elektrik Çalışma Saatleri 2023

Gediz Elektrik şubelerinde vatandaşlarımız; fatura bilgilerini öğrenme, abonelik açtırma, abonelik kapattırma, arıza kaydı oluşturma, fatura ödeme, abonelik taşıtma gibi tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz Gediz Elektrik şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 08:00’de hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 18:00’de kapanmaktadır. Gediz Elektrik vezneler ise kapanış saatinden bir saat önce olan saat 17:00’de kapanmaktadır.Gediz Elektrik Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Gediz Elektrik şubeleri ve vezneleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz veya diğer işlerinizi şubeler vasıtası ile sadece hafta içi gerçekleştirebilirsiniz.

Gediz Elektrik Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Gediz Elektrik şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Bunun dışında kalmakta olan günlerde ( sadece hafta içi olmak kaydıyla ) açıktır.

Bu yazımızda Gediz Elektrik çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 186 üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GEDİZ ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gediz elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gediz elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.