Elektrik özelleştirme ihaleleri sonunda Gediz Elektrik ( Edaş ) İzmir ve Manisa illerinin elektrik dağıtım hakkını 2013 yılında aldı.  Kurum ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Milyonlarca insana hizmet sunmaktadır. Tüm bu görevlerini başarı ile yerine getirmektedir. Gediz Elektrik İnternet sitesinde yer alan araç sayesine güncel olarak elektrik faturası borç sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

GEDİZ EDAŞ ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmesiyle bir çok işlemimizi internet üzerinden halleder olduk. Bu teknolojik gelişmeleri ve interneti iyi kullanan şirketlerden bir tanesi de Gediz Elektrik şirketi.  Gediz Elektrik yapmış olduğu araç sayesine internet üzerinden fatura sorgulama, fatura görüntüleme, fatura öğrenme işlemlerini halletmenize olanak tanıyor. Uzun kuyruklar beklemeden aşağıdaki araç ile internetten elektrik faturası borç sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Manisa ve İzmir illeri için geçerli olan Gediz Elektrik faturası borç sorgulama için tesisat numaranızı ve resim doğrulamayı girmeniz yeterlidir.Borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle ” http://www.gediz.com/ ” kurumun resmi İnternet adresine giriş yapmalısınız. Akabinde sayfanın üst kısmında yer almakta olan “hızlı borç sorgulama” bölümü sayesinde güncel faturanızı anında öğrenebilirsiniz. Bu bölümde sizden sözleşme hesap numarası ve güvenlik kodu talep edilmektedir. Bu sayfadan sadece güncel faturanızı değil, aynı zamanda fatura detaylarınızı ve geçmişte ödemiş olduğunuz faturaları da görmeniz mümkündür.

Yukarıda bulunan Gediz Elektrik faturası borç sorgulama aracı sayesine ne kadar elektrik borcunuzun olduğunu, güncel ve ödenmemiş faturaları anında öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda Gediz Elektrik fatura sorgulama hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GEDİZ ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gediz elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gediz elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.