Ülkemizde vatandaşlarımızın daha kaliteli ve daha hızlı bir biçimde sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri adına sağlık alanında çok sayıda reform gerçekleştirildi. Son olarak da çok sayıda ilimizde hizmete açılmış olan ve halen bazılarının yapımı süren şehir hastaneleri hizmete girdi. Şehir hastaneleri ile sağlıkta kalitenin artması hedefleniyor. Ülkemizde yapılan en büyük şehir hastanelerinin bir tanesi Gaziantep ilimizde bulunuyor. Gaziantep Şehir Hastanesi, tamamlandığında bin 875 yataklı ve toplam 638 bin metrekare kapalı alanı olan bir sağlık kurumu. Teknolojinin son ürünlerinin bulunacağı ve Gaziantep ilinde sağlık hizmetleri alanında yeni bir soluk getirecek olan Gaziantep Şehir Hastanesi’nin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesinde gerek yapımı, gerek de tamamlanmasının akabinde binlerce kişinin istihdam edilmesi planlanmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesine bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Gaziantep, ülkemizin ekonomik ve nüfus olarak en büyük illerinden bir tanesidir. Son 10 yılda sadece sağlık alanında bu ilimize 1.4 milyar TL’den fazla yatırım yapılmıştır. Bu yatırımlara ara verilmeksizin devam ederken, son yapılan proje ise Gaziantep Şehir Hastanesi olmuştur. Gaziantep ilimizde Şahinbey ilçesinde bulunan hastane 2020 yılında hizmete girecek. Hastane bünyesine gerek inşaat, gerek de yapımı tamamlandığında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Gaziantep İline Ait Diğer İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Gaziantep Şehir Hastanesi tarafından yapılması planlanan iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, acil tıp teknisyeni (att), şoför, iş güvenliği uzmanı, biyolog, diyetisyen, doktor, fizyoterapist, hemşire, hasta kabul elemanı, sağlıkçı, ambulans şoförü, temizlikçi, tekniker, teknisyen, tıbbi sekreter, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonlar bulunuyor. Peki kurum bünyesinde çalışmak isteyen adaylar nereye başvurularını yapabilirler?

Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gaziantep Şehir Hastanesi, CCN İnşaat tarafından yapılmaktadır. İnşaatı süresince yani şantiye sürecince başvurularınızı bu kuruma yapabilirsiniz. İnşaat tamamlandığında ise eleman açığının büyük bölümü çevre hastanelerden karşılanacaktır. Akabinde açık kalan iş pozisyonlarına da İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirilecektir. Bu yüzden İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine giderek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Harici olarak İnternet üzerinden başka bir başvuru yöntemi veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GAZİANTEP İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gaziantep iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gaziantep iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.