Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi ve daha ucuz bir biçimde faydalanabilmeleri adına ülkemizde birçok ilimizde şehir hastaneleri yapıldı. Bunlardan bazılarının yapımı ise devam etmektedir. Bu sağlık kampüslerinden bir tanesi de Gaziantep ilimizde yapılmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi, 638 bin metre kare alana kurulmuş olan, 1875 yataklı ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. Hastane, Gaziantep ilimizde Şahinbey ilçesinde yer almaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi’ne sadece Gaziantep ilinden değil çevre illerden de çok sayıda hastanın müracaat etmesi beklenmektedir. Gaziantep Şehir Hastanesi tüm bunların yanında çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olacak. Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Gaziantep Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Gaziantep Şehir Hastanesi; ana hastane binası, yüksek güvenlikli adli psikiyatri binası, teknik hizmetler binası, fizik tedavi ve rehabilitasyon binası, 3082 araç kapasitesine sahip otoparkı ile tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi olarak ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olan Gaziantep Şehir Hastanesi, tüm teknolojik gelişmelerden faydalanarak yapılmıştır. İçerisinde bulunan ameliyathanelerde oldukça zor operasyonların kolaylıkla gerçekleştirileceği düşünülmektedir. Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesine faaliyetlerin aralıksız devam etmesi adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Gaziantep İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Gaziantep Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; hasta kabul personeli, tıbbi sekreter, özel güvenlik görevlisi, hemşire, servis elemanı, ebe, şoför, yardımcı sağlık personeli, temizlik görevlisi, ameliyathane hemşiresi, anestezi uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gaziantep Şehir Hastanesi, CCN İnşaat firması tarafından yapılmaktadır. Hastane yapımı tamamlandığında 25 yıl boyunca işletme hakkı da yine bu kurumda olacaktır. İnşaat süresince hastane bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için başvurularınızı bu kuruma yapabilirsiniz. İnşaat tamamlanarak hastane hizmete açılmadan önce ise çevrede kapanacak olan hastane personellerinin büyük bir bölümü Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesine alınacak. Açık kalan kadro ve pozisyonlara ise İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirilecek. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilir veya iskur.gov.tr üzerinden ilanları takip edebilirsiniz. Harici olarak başka bir insan kaynakları sayfası ise bulunmamaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi nerededir?

Adres: “İbn-i Sina Mahallesi, 27470 Şahinbey”

Bu yazımızda Gaziantep Akkent Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GAZİANTEP İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gaziantep iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gaziantep iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.