Gaziantep, bilinen eski ve halk arasındaki ismiyle Antep, ülkemizin en büyük sekizinci şehri konumundadır. Gaziantep, 2023 yılı rakamlarıyla 2 milyona yaklaşan bir nüfusa sahiptir.  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Gaziantep, bölgesinde sanayi ve gelişmişlik bakımından 1. Sırada bulunmaktadır. Ülkemizin en zengin sosyo-kültürel kentlerinden bir tanesi olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu açıklama ile 2023 yılında çok sayıda personel alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini belirtti. Farklı pozisyonlara, farklı kadrolara alınacak olan çok sayıda personel alımı için ilan yayınlanacak. İlanda başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilerin yer alacağı açıklandı. İşte Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı detayları..

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yapacak olduğu çok sayıda personel alımını kendi bütçesinden karşılayacağını açıkladı. Yapılacak olan işçi alımları için yazılı sınav yapılmayacağını, sadece başvuruların kabul edilip, sözlü sınav yani mülakat ile personellerin seçileceği belirtildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2023 yılında, temizlik işçisinden, zabıta memuruna, itfaiye çalışanından güvenlik görevlisine, elektrikçisinden, sekreterine sayısız kadro ve pozisyonda eleman alımı yapacak. Sadece Büyükşehir bünyesinde değil, Gaziantep ilinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından son dönemde verilmiş ilanlara da aşağıdan göz atabilirsiniz.Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Facebook üzerinden Gaziantep İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Gaziantep Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Yeni Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • GASKİ İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • GASMEK İş İlanları İçin TIKLAYIN

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2023

Gaziantep gerek nüfus yoğunluğu, gerekse sanayi alanında gelişmişliği bakımından ülkemizin en çok yatırım alan Belediyelerinden bir tanesidir. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan, Belediyeye gelir getirmek ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla faaliyet gösteren şirketlere her sene binlerce personel alımı yapılmaktadır. Aşağıda bulunan ilçeler için sürekli olarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurusu formu hakkında detaylı bilgiye de haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 1. Araban
 2. Karkamış
 3. Nizip Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 4. Nurdağ
 5. Oğuzel
 6. Yavuzel
 7. İslahiye
 8. Şahinbey Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 9. Şehitkamil Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2023

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş başvuru şartları, başvuru yapılan kadro ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Son zamanlarda ilana çıkarılmış, en çok personel alımı yapılan meslekler avukat, mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, müfettiş yardımcısı, temizlikçi ve güvenlik görevlisidir.Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için özgeçmişiniz ile beraber büyükşehire gidip bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak belediye çoğu durumda ilanlar yayınlanmadan başvuruları kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu yapmalısınız. Bu yazımızda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GAZİANTEP PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gaziantep personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gaziantep personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.