GAZDAŞ, Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yer almakta olan bir gaz dağıtım şirketidir. Trakya Bölgesi’nde Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerimizde ve Gaziantep ile Kilis illerimizde hizmet vermektedir. GAZDAŞ ülkemizin en büyük gaz dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden GAZDAŞ, çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. GAZDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

GAZDAŞ İş İlanları 2023

GAZDAŞ, içerisindeki bölgedeki konutların yanı sıra elektrik üretimi yapan tesislerin, sanayi kuruluşlarının, mal ve hizmet üreten Kurum ve Kuruluşların ihtiyacı olan doğal gaz dağıtım hizmetini sağlamaktadır. GAZDAŞ ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.GAZDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış uzmanı, büro personeli, veznedar, faturalama uzmanı, satış sonrası operasyon uzmanı, iş geliştirme uzmanı, elektrik teknisyeni, mühendis, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, sayaç okuma elemanı, gişe görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

GAZDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

GAZDAŞ, Zorlu Enerji bünyesinde faaliyet göstermektedir. İş başvuruları da kurumun kariyer portalı olan zorlu kariyer üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile sayfaya girmenizin ardından üye olmalı ve daha sonra da öz geçmişinizi iletmelisiniz. Şayet kurumun insan kaynakları başvurunuzu onaylar ise mülakat aşaması için çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçen bireyler GAZDAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmektedir. Bu yazımızda GAZDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

GAZDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GAZDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gazdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gazdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.