Gaziantep Doğalgaz Dağıtım A.Ş. veya bilinen kısa adıyla GAZDAŞ, Zorlu Holding bünyesinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. GAZDAŞ, bölgesi içerisinde yer alan tüm müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz gaz dağıtımını gerçekleştirmek adına çalışmaktadır. Müşteri sayısı göz önüne alındığında alanında ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. GAZDAŞ kaliteli, sürekli, güvenilir ve müşteri odaklı doğal gaz dağıtım hizmeti vermek adına çalışmaktadır. Peki GAZDAŞ sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? GAZDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık ve hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

GAZDAŞ Çalışma Saatleri 2023

GAZDAŞ 2006 yılından bu yana; Gaziantep, Nizip, Kilis, Oğuzeli, Edirne, Keşan, Tekirdağ, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski gibi il ve ilçelerin gaz dağıtım hakkını elinde bulunmaktadır. Tüm bu konumlarda bulunan GAZDAŞ merkezleri ise sabah saat 08:00’de hizmet vermeye başlar ve akşam saat 18:00’de kapanır. GAZDAŞ ayrıca saat 12:00 ile 13:00 arasında da öğle tatili yani öğle arası sebebi ile bir saat süre zarfında kapalı durumda bulunmaktadır.GAZDAŞ Vezneleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

GAZDAŞ veznelerinin çalışma saatleri farklıdır. Vezneler yine sabah şubeyle beraber 08:00’de açılırken, akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Yani şubelerin kapanış saatinden 1 saat önce vezneneler kapanmaktadır.

GAZDAŞ Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

GAZDAŞ abonelik merkezleri Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmazlar. GAZDAŞ vezneleri ve abone merkezleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri ve açılış kapanış saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

GAZDAŞ Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

GAZDAŞ; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Bunun dışında ise arefe günlerinde sadece öğleye kadar çalışmaktadır.

Bu yazımızda Gazdaş çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca genel müdürlük çağrı merkezi telefon numarası olan “0 212 456 23 00” üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GAZDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gazdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gazdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.