Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi veya bilinen kısa adıyla GASKİ, Gaziantep Büyük Şehir Belediyesinin Su ve Kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve bir elden işletmek.2560 sayılı kanun ve değişik 3009 – 3305 sayılı kanunda belirtilen görevleri yerine getirmek üzere Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü kurulmuştur. GASKİ çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. GASKİ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

GASKİ İş İlanları 2023

GASKİ, Gaziantep ilimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevlidir. GASKİ bu görevlerini yerine getirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde ihtiyaç duyduğu takdirde ise personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Gaziantep İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

GASKİ tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya ileride yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, mühendis, sayaç okuma elemanı, engelli personel, büro personeli, inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

GASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

GASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları www.gaski.gov.tr adresi üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilere ulaşmak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak ilanlar yayınlanmadan kurum bünyesinde bulunan personel daire başkanlığı veya insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmez. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda GASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.