Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla Garanti Bankası, 1946 senesinde Ankara ilimizde kurulmuş olan bir bankadır. Garanti Bankası BBVA kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük finans kurumlarından bir tanesi haline gelmiştir. Garanti Bankası, 2022 yılında da bu düzenli büyümesini sürdürmek adına tüm gücüyle çalışacağını belirtmektedir. Garanti Bankası, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Garanti Bankası tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş duyuruları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Garanti Bankası İş İlanları 2022

Garanti Bankası hali hazırda ülkemizin en büyük özel bankalarından bir tanesidir. Bünyesinde 20 bini aşkın çalışan bulunan Garanti Bankası, 1000’i aşkın şubesi, 4 bini aşkın ATM’si ile 13 milyonu aşkın müşterisinin finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Garanti Bankası’nın ayrıca Kıbrıs’ta, Lüksemburg ve Malta’da şubeleri bulunmaktadır. Garanti Bankası, gerek yeni açılacak olan şubelerine gerekse mevcut şubelerine ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Garanti Bankası tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; gişe asistanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bay bayan güvenlik görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi, avukat, gişe asistanı, veznedar, ÖGG, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, kobi bankacılığı portföy yönetmeni, operasyon asisatanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, deneyimli – deneyimsiz, yeni mezun adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Garanti Bankası ayrıca çeşitli zaman dilimlerinde eski hükümlü işçi, engelli personel alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Garanti Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Garanti Bankası, yapacak olduğu personel alımları için kendi İnternet adresi üzerinde bir iş başvuru formu hazırlamıştır. Bu iş başvuru formu ile adaylar açık iş pozisyonlarını ve bu ilanlarda aranan başvuru şartlarını görebilmektedirler. Ayrıca öz geçmiş oluşturarak da başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu takdirde başvurunuz da değerlendirilmeye alınabilir. Burada kurumun insan kaynakları yani İK departmanı başvurunuzu detaylı olarak ele alır ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz sayfaya girerek dakikalar içerisinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu yazımızda Garanti Bankası işe alım formu, alım yapılan pozisyonlar, iş başvurusu yap gibi Garanti Bankası’nda çalışmak istiyorum, nasıl başvuru yapabilirim konularında detaylı bilgiler aktardık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Garanti Bankası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GARANTİ BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, garanti bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan garanti bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.