Gama Holding, 1959 yılında kurulmuş olan bir şirketler grubudur.  İlgili tarihe kadar sadece yabancı firmaların yapabildikleri mekanik, elektrik ve enstrümantasyon montajı konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Firma, artan tecrübesi ile güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştirerek, Türkiye’nin kalkınma ve sanayileşme çalışmalarına katkıda bulunmaktadır. Gama Holding çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Gama Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gama Holding İş İlanları 2023

Gama Holding gerek yurt içinde hizmet verdiği gibi Irak, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Malezya, İrlanda, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna, Libya, Yemen, Katar, Kazakistan ve Bulgaristan’ın da aralarında bulunduğu 25’den fazla ülkede de hizmet vermektedir. Gama Holding ihtiyaçları kapsamında yurt içi ve yurt dışı çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.  • Gama Güç Sistemleri
  • Gama Enerji
  • Gama Endüstri
  • Gama İnşaat
  • Gama İnternational B.V.
  • Gama Ticaret ve Turizm

Gama Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; montaj elemanı, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, iş makinaları operatörü, şoför, iş güvenliği uzmanı, insan kaynakları uzmanı, kaynakçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gama Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gama Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Gama Holding iş ilanları, açık iş pozisyonu oluşması durumunda yayınlanmaktadır. Bu sebepten şayet yayında ilan bulunmuyorsa daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Gama Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gama Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GAMA HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gama holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gama holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.