Salı Pazarı Kurvaziyer Limanı Projesi veya bilinen kısa adı ile Galataport, Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait olan bina arasındaki sahil şeridinde yer almakta olan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir. Galataport Projesi ile kruvaziyer terminali, bekleme alanları, otel, restoran, duty free dükkanları ve diğer ticareti işletmeler inşa edilmektedir. Proje Doğuş Holding ve Bilgili Holding tarafından yapılmaktadır. Yapılan anlaşma gereği bu firmalar Galataport’un 30 sene boyunca işletme haklarına sahip olacaklardır. Galataport gerek yapım aşamasında gerekse inşaat tamamlandıktan sonra çok kişiye istihdam kapısı olmuştur. Galataport bünyesine halen çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaya devam edilmektedir. Galataport tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Galataport İş İlanları 2023

Galataport 112 bin 147 metrekarelik alanı kapsayan dev bir proje. İhaleyi 702 milyon dolara kazanan firma, proje içerisindeki tüm binaları turistik ve ticari amaçlar doğrultusunda ya onardı ya da yıkarak yeni binalara yer açtı. Proje ile dev cruise gemileri bu limana yanaşabilecekler ve yapılacak olan terminallerde tüm pasaport vize işlemleri gerçekleştirilebilecek. Her sene 7 milyon yabancı turistin bu limana inmesi planlanıyor. Proje kapsamında ise personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Galataport bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; proje direktörü, inşaat mühendisi, mimar, şoför, iş makineleri operatörü, iş güvenliği uzmanı, vasıfsız personel, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Galataport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Galataport bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Proje kapsamında yayınlanan iş ilanları ve bunlara ait iş başvuru şartları aşağıda yer almaktadır. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Bu yazımızda Galataport iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detayı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Galataport İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GALATAPORT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, galataport konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan galataport duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.