Freysaş Freyssinet Yapı Sistemleri A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Freysaş, modern yapı uygulamaları ve teknolojik yapı elemanları üretim alanlarında hizmet veren bir şirkettir. Yapı Merkezi Grubu ve Vinci Grubu’na bağlı Soletanche Freyssinet ortaklığı ile kurulmuştur. Şirket; köprü, silindirik yapılar, büyük açıklıklı döşemeler, sismik koruma çalışmaları, yapı elemanları üretimi konularında ülkemizde ve yurt dışında çok sayıda ülkede faaliyet göstermektedir. Freysaş ülkemizde sayısız mega projeye imza atmayı başarmıştır. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Vodafone Park Stadı, Haliç Metro Geçişi gibi dev projeler bunlardan sadece birkaçıdır. Freysaş tüm bu çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda kadrosunu da güçlendirmekte ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Freysaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Freysaş İş İlanları 2022

Freysaş, modern inşaat teknolojilerinin pratik uygulamaları ve ardgerme teknikleri alanında ülkemizde lider marka olmayı başarmıştır. Bünyesinde 300’ü aşkın çalışan istihdam eden kurum yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Freysaş tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; teknik ressam, tasarım mühendisi, satın alma ve lojistik uzmanı, idari işler sorumlusu, stajyer, inşaat mühendisi, iş yeri hemşiresi, topoğraf, vinç operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Freysaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Freysaş bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Sayfaya girmenizin ardından özgeçmişinizi yüklemeniz ve sizden istenilen diğer bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Tüm bunları yaptıktan ve başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Freysaş iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Freysaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FREYSAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, freysaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan freysaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.