FOX, News Corporation’ın Türkiye’de yayın yapan televizyon kanalıdır. İhlas Holding bünyesinde yayın yapan TGRT’nin yayın haklarını 2007 yılında devraldıktan sonra kurulmuştur. Ülkemizin en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesidir. Fox TV, bünyesine her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Fox TV tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

FOX TV İş İlanları 2023

FOX TV, ülkemizde medya sektöründeki en büyük oyunculardan bir tanesidir. Bünyesinde bulunan yayınları ülkemizde kendisini en çok izlenen kanallardan bir tanesi yapmıştır. Kuşkusuz bu başarısını bünyesinde bulunan çalışanlara borçludur. FOX TV bu çalışanlara ek yeni dönemde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.FOX TV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kredi kontrol faturalama ve tahsilat uzmanı, ulaştırma müdürü, avukat, şoför, muhabir, spiker, stajyer, engelli personel, finansal analist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

FOX TV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

FOX TV iş ilanları ülkemizde çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarına aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda FOX iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

FOX TV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.