Ford Otosan, 1959 yılında kurulmuş olan bir Türk otomotiv şirketidir. Ford Otosan kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Ford Otosan, Koç Holding şirketlerinden birisidir. Ford Otosan, 2023 yılında büyümesini düzenli olarak sürdürmek adına çalışmalarına tüm gücüyle devam edeceğini ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını belirtmiştir. Yazımız devamında Ford Otosan tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Ford Otosan İş İlanları 2023

Ford Otosan bünyesinde Kocaeli Gölcük, Yeniköy ve Eskişehir İnönü Fabrikaları, İstanbul Kartal Yedek Parça Merkezi ve Sancaktepe Ar-Ge Merkezi’nde toplamda 10.000 üzerinde kişi çalışmaktadır. Ford Otosan bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Ford Otosan ülkemiz genelinde bayilerine ve aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine alımlar yapmaktadır.  • Ford Otosan Kocaeli Gölcük Fabrikası
  • Ford Otosan Yeniköy Fabrikası
  • Ford Otosan İnönü Fabrikası
  • Ford Otosan Sancaktepe Parça Dağıtım Merkezi

Ford Otosan tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, makine mühendisi, çevre mühendisi, bayi ilişkileri uzmanı, endüstri mühendisi, işyeri hekimi, şoför, mekanik bakım ekip lideri, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda bay ve bayan adayların, deneyimli – deneyimsiz adayların ve ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ayrıca beyaz yaka, mavi yaka engelli personel alımı, stajyer alımı da yapılmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ford Otosan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ford Otosan iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bu başvuru formu sayfasına giriş yaparak, açık iş ilanlarını ve bu ilanlara dair başvuru şartlarını görebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra “Sen Varsan Gelecek Bizim” bölümüne tıklamanız yeterlidir.

Yapmış olduğunuz başvurular ise kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar daha sonra ön mülakat, değerlendirme merkezi, İngilizce sınavı ve bölüm görüşmeleri gibi çeşitli aşamalardan geçeceklerdir. Bu aşamaları geçmeyi başaran adaylar Ford Otosan bünyesinde çalışma olanağı elde ederler. Bu yazımızda Ford Otosan iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FORD OTOSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ford otosan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ford otosan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.