FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. veya bilinen kısa adıyla FNSS, ülkemizde savunma sanayisine yönelik olarak kurulmuş ilk özel kuruluştur. FNSS’nin %51 hissesi Nurol Holding bünyesinde, %49 hissesi ise BAE Systems’e aittir. Şirket Türk Silahlı Kuvvetleri ile Müttefik Silahlı Kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli Zırhlı Muharebe Araç aileleri ile Silah Sistemleri’nin tasarım, üretim ve satışı amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. FNSS büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. FNSS tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

FNSS Savunma Sistemleri İş İlanları 2023

FNSS Savunma Sistemleri kurulmuş olduğu günden bu yana oldukça başarılı işlere imza atmayı başarmış ve adını sadece ülkemizde değil dünyada duyurmuştur. FNSS bu başarısının devam etmesi adına da markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.FNSS Savunma Sistemleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ürün destek mühendisi, santral memuru, elektrik elektronik mühendisi, endüstri mühendisi, idari işler görevlisi, teknisyen, tekniker, uzay mühendisi, makine mühendisi, metalürji ve malzeme mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda deneyimli deneyimsiz, bay bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

FNSS Savunma Sistemleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

FNSS bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler FNSS bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda FNSS iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

FNSS İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FNSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, fnss konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan fnss duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.