Flormar, İtalya’da kurulan ve 1970 yılından bu yana İstanbul ilimizde faaliyetlerini sürdüren bir makyaj markasıdır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini aralıksız sürdüren marka günümüzde 110 ülkede 40 bini aşkın satış noktasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, ülkemizde en büyük 500 ihracatçı arasında yer almaktadır. Flormar; cilt bakımı, makyaj, aksesuar, parfüm gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde üretim gerçekleştirmektedir. Flormar büyümesini sürdürürken bünyesinde çalışan binlerce kişiye ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Flormar tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Flormar Türkiye İş İlanları 2023

Flormar çoğunluk hissesi Groupe Rocher bünyesinde bulunmaktadır. Grup şirketin agresif büyümesini desteklemektedir. Öyle ki Flormar her 4 günde 1 mağaza açacak hıza ulaşmıştır. Şirket her 1 dakikada 250 adetten fazla ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ülkemizde makyaj sektörünün tartışmasız lideri durumunda olan Flormar ürünlerini Kocaeli ilimizde Gebze ilçesinde yer alan Flormar Fabrikasında üretmektedir. Flormar gerek fabrikasına gerekse mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.Flormar Kosan Kozmetik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mağaza satış danışmanı, mağaza güzellik uzmanı, mağaza müdürü, kasiyer, resepsiyonist, idari işler uzmanı, part time işçi, engelli personel, şoför, dağıtım elemanı, depo elemanı, üretim uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda; İzmir, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Bursa, Antalya, Yalova gibi çok sayıda ilimizde alımlar yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Flormar İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Flormar yeni yapacak olduğu alımları çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile tüm bu ilanları görebilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Flormar sadece yurt içi alımlar değil aynı zamanda Suudi Arabistan, Amerika Birleşik Devletleri, Katar, Libya, Rusya, Umman, Yemen, Irak, Finlandiya gibi yurt dışı şubeleri için de alımlar gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda Flormar stand iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Flormar iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER FLARMOR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, flarmor konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan flarmor duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.