Grup Florence Nightingale Hastaneleri, Türk Kardiyoloji Vakfı çatısı altında 1989 yılında bölgenin ilk özel kalp-damar hastalıkları hastanesi olarak kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesine ve gelişmesine devam eden hastane günümüzde ülkemizde sağlık alanında öncü kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Hastalar tarafından en çok tercih edilen özel hastanelerden bir tanesi olan kurum, büyümeye devam etmektedir. Bunun yanında uzman kadrosunu genişletmek için de çalışmalar yapmaktadır. Florence Nightingale bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Florence Nightingale tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu, kariyer fırsatları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Florence Nightingale İş İlanları 2023

Tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olan Florence Nightingale bünyesinde çalışan binlerce çalışana ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Alımlar aşağıda vermiş olduğumuz şirketin hastanelerine gerçekleştirilecektir.  • İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
  • Şişli Florence Nightingale Hastanesi
  • Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
  • Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
  • Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
  • Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi
  • Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi

Florence Nightingale tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknikeri, eczacı, hemşire, hasta temsilcisi, İngilizce bilen hemşire, eczane teknikeri, makam şoförü, çağrı merkezi görevlisi, diş hekimi, pratisyen hekim, ebe, yardımcı sağlık personeli, ameliyat hemşiresi, engelli personel, anestezi teknikeri, satın alma uzmanı, özel sigortalar görevlisi, genel muhasebe elemanı, vezne görevlisi, endoskopi görevlisi, saha tanıtım elemanı, bellboy, mekanik teknisyeni, raportör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Florence Nightingale İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Florence Nighingale bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını “florence@florence.com.tr” mail adresine öz geçmiş göndererek gerçekleştirebilirler. Bunun dışında çeşitli kariyer portalları üzerinde de kurumun iş ilanları yayınlanmaktadır. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen bireyler Florence Nightingale bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Florence Nightingale iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.