Flo Ayakkabı, 1955 yılında Gaziantep ilimizde Ahmet Ziylan tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. Flo Ayakkabı kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine ara vermeksizin devam etmiş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından birisi haline gelmiştir. Ülke genelinde çok sayıda şube açmayı başaran ve yurt dışına da her sene ihracat gerçekleştiren Flo Ayakkabı, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Flo Ayakkabı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Flo Ayakkabı Mağazaları İş İlanları 2023

Flo Ayakkabı her sene 60 milyonu aşkın ayakkabı satışına ulaşmayı başarmıştır. Toplamda 1000’i aşkın mağazaya sahip olan Flo Ayakkabı, sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük ayakkabı markalarından bir tanesi olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Flo Ayakkabı bu faaliyetleri kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Flo Ayakkabı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, ayakkabı ürün yöneticisi, kategori uzmanı, web tasarım uzmanı, buyer, bölge müdürü, satış danışmanı, part time satış elemanı, ayakkabı modelisti, engelli personel, satın alma ve iş geliştirme uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Flo Ayakkabı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Flo Ayakkabı işe alacak olduğu personelleri çeşitli kariyer portalları üzerinden seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kurum bünyesinde yayınlanan bütün açık iş pozisyonları ile bu ilanlara dair başvuru şartlarını görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Flo Ayakakbı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Flo Ayakkabı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FLO AYAKKABI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, flo ayakkabı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan flo ayakkabı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.