Elazığ ilimizde yer almakta olan Fırat Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Fırat Üniversitesi ilan kapsamında hemşire, fizyoterapist, sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 93 personel alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018

657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca, Üniversitemiz Hastanesinde görevlendirilmek üzere KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Sağlık Personeli alınacaktır. Başvuru işlemleri için ayrıntılı bilgi, Üniversitemizin www.firat.edu.tr web adresinde duyurular kısmında yayınlanmaktadır.UNVANIKADRO

KODU

ADEDİARANAN NİTELİKLER
Hemşire01115Hemşirelik Lisans Programından mezun olmak.
021Hemşirelik Lisans Programından mezun olmak, 3. Basamak Kamu Hastanelerinin ameliyathane biriminde çalışmış olmak.
Fizyoterapist036Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Programlarının birinden mezun olmak.
Sağlık Teknikeri044Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans Programlarının birinden mezun olmak.
059Anestezi veya Anestezi Teknikertiği önlisans Programlarının birinden mezun olmak.
061Anestezi veya Anestezi Teknikertiği önlisans Programlarının birinden mezun olmak, 3. Basamak Kamu Hastanelerinde en az 12 yıl çalışmış olmak.
071Veterinerlik Bölümü, Laborant ve Veteriner Sağlık önlisans Programlarının birinden mezun olmak, 3. Basamak Kamu Hastanelerinde en az 5 yıl çalışmış olmak.
085Paramedik önlisans Programından mezun olmak.
092Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.
101Odyometri veya Odiometri Önlisans Programlarının birinden mezun olmak, 3. Basamak Kamu Hastanelerinde en az 2 yıl çalışmış olmak.
111Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı önlisans Programlarının birinden mezun olmak.
121Elektronörofizyoloji önlisans Programından mezun olmak.
131Diyaliz önlisans Programından mezun olmak.
TOPLAM148

Not: Adaylar aranan niteliklerde istenen hizmet şartlarını resmi yazı ile belgelemek zorundadır. Belgelenemeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu yazımızda Fırat Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.