Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan bir bankadır. 2006 yılında Yunanistan bankası National Bank of Greece (NBG) tarafından satın alınan banka daha sonra 2016 yılında da Katar Ulusal Bankası yani QNB tarafından satın alınmıştır. Bu satın almanın ardından bankanın adı QNB Finansbank olmuştur. Finansbank ülkemizdeki en büyük finans kurumlarından bir tanesidir. Banka büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Finansbank tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

QNB Finansbank İş İlanları 2022

Finansbank kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük özel bankaları arasında yer almayı başarmıştır. Günümüzde 600’ü aşkın şubesinde 12 bini aşkın personeli ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Özellikle Enpara hizmetini faaliyete geçirmesinin ardından hızlı bir şekilde büyümüş olan banka, bu büyümesinin sürmesi adına çalışmaktadır. Banka ihtiyaçları sebebi ile de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.QNB Finansbank tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; servis görevlisi, banko asistanı, güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı, bireysel satış temsilcisi, mühendis, avukat, tele satış görevlisi, müfettiş yardımcısı, pazarlama uzmanı, avukat, tele satış temsilcisi, stajyer, mimar, engelli personel, şoför, gişe yetkilisi, satış temsilcisi, müşteri hizmetleri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli, deneyimsiz (yeni mezun) adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

QNB Finansbank İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

QNB Finansbank bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını yapabilirler. Girmiş olduğunuz sayfada banka tarafından yayınlanan en son açık iş pozisyonları bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını inceleyerek ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Finansbank bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Finansbank iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Finansbank İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN