File Market 2015 yılında bir BİM iştiraki olarak hizmet vermeye başlamış olan bir marketler zinciridir. FİLE’de özel indirim günleri veya promosyonlar düzenlenmemekte, bunun yerine her gün düşük fiyat yaklaşımı uygulanmaktadır. File Market kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. File Market ihtiyaçları kapsamında da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. File Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

File Market İş İlanları 2023

Sıcak ve samimi bir tasarım ile hazırlanan FİLE mağazalarında tüketicilerin kendilerini mahallelerinde veya çarşılarında alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri hedeflenmiştir. Henüz yeni açılmış olan bir market olsa dahi, açılmış olduğu noktalarda bulunan kişiler tarafından hep tercih sebebi olmayı başarmıştır. File Market bu başarısını kuşkusuz bünyesinde çalışmakta olan personellere borçludur. File Market bu personellere ek olarak da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.File Market tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, kasa reyon personeli, meyve sebze personeli, kasiyer, satış temsilcisi, et şarküteri personeli, mağaza mal kabul personeli, unlu mamuller personeli, iş analisti, işe alım asistanı, bordro ve özlük işleri uzmanı, kozmetik personeli, depo personeli gibi çok sayıda part time ve full time kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

File Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

File Market tarafından yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer bulmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı ile bu iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvuru formu vasıtası ile de anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular akabinde kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen bireyler File Market bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda File Market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

File Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FİLE MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, file market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan file market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.