Ferrero, 1946 yılında İtalya’da kurulmuş olan ve çikolata ürünleri üreten bir şirkettir. Şirketin kurucusu Pietro Ferrero’dur. Şirket bünyesinde bulunmakta olan markalar arasında Nutella, Ferrero Rocher, Kinder gibi çok bilinen markalar yer almaktadır. Fındık ihtiyacının büyük bölümünü ülkemizden karşılamakta olan Ferrero, Türk fındık ihracat devi olan Oltan Gıda’yı satın almıştır. Ferrero büyüme hedefleri doğrultusunda çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ferrero tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ferrero İş İlanları 2023

Ferrero ülkemizde 19. Fabrikasını açmıştır. Bu fabrika Manisa ilimizde yer almaktadır. Dünya genelinde 30 bini aşkın çalışana sahip Ferrero ülkemizde de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ferrero tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sosyal uzman, tadımcı, iş güvenliği uzmanı, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, saha satış temsilcisi, şoför, lazer operatörü, depo sistem operatörü, laboratuvar elemanı, forklift operatörü, ziraat mühendisi, fındık kalite teknikeri, gıda mühendisi, depo sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz ve yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ferrero İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ferrero bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Şirket ülkemizde ilanları çeşitli kariyer portalları vasıtası ile yayınlamaktadır. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından kariyer bölümüne tıklamanız ve buradan iş ilanları içerisinden Türkiye’yi seçmelisiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Ferrero iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ferrero İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FERRERO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ferrero konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ferrero duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.