Fenerbahçe Spor Ürünleri San ve Tic A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla Fenerium, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ürünlerinin satışı yapan anonim bir şirkettir. 2000 yılında Fenerbahçe Spor Kulübüne gelir sağlamak maksadıyla ortaya çıkmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş olan Fenerium günümüzde çok sayıda mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Fenerium bu mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Fenerium tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Fenerium İş İlanları 2023

Fenerium; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Aydın, Hatay, Kocaeli, Konya, Samsun, Sakarya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ gibi illerimizde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, Hollanda’da şubeleri bulunmaktadır. Fenerium tüm bu mağazalarına ve yeni açacak olduğu şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Fenerium tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, müşteri temsilcisi, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, part time satış danışmanı, mağaza şefi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Fenerium İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Fenerium iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısı vasıtası ile bu ilanlara göz gezdirebilir ve ilanlara dair başvuru şartları, tarihleri gibi bilgilere erişebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları ise daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Fenerium bünyesinde çalışma imkanı elde etmektedir. Bu yazımızda Fenerium iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Fenerium İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FENERİUM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, fenerium konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan fenerium duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.