Fenerbahçe Kongre Üyesi Nasıl Olunur?

Fenerbahçe, 1907 yılında kurulmuş olan ülkemizdeki en köklü ve en büyük spor kulüplerinden bir tanesidir. Kulüpteki futbol hariç diğer şubeler; basketbol, voleybol, atletizm, boks, kürek, yelken, yüzme, e-spor ve masa tenisidir. Fenerbahçe ülkemiz spor kulüplerinin en başarılı olanlarından bir tanesidir. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne destek olmak isteyen kişiler ise Fenerbahçe’ye üyelik gerçekleştirerek, hem aidat ödemekteler hem de yapılacak olan seçimlerde de söz sahibi olmaktadırlar. Peki Fenerbahçe kongre üyesi nasıl olunur, şartları nelerdir?

Fenerbahçe Kongre Üyesi Olma Şartları Nelerdir?

Fenerbahçe’de üyelik iki farklı şekilde işlemektedir. Öncelikle standart üyelik dediğimiz bir üyelik tipi vardır ve bu kimseler yapılacak olan seçimlerde oy kullanamazlar. Bu kişiler sadece maddi olarak Fenerbahçe’yi desteklemek amacıyla üyelik oluştururlar. Bizim bu yazımızda bahsedeceğimiz husus ise oy kullanabilen, seçme ve seçilme hakkı bulunan üyelik çeşididir. Bunun da adına temsilci üyelik denilmektedir.Temsilci üye Tüzükte öngörülen şekil ve koşullarla üyeliğe kabul edilmiş genel kurulda seçme ve seçilme hakkını kullanması tüzüğün 13. Maddesinde öngörülen giriş ücretinin tamamını ödemesi şartına bağlanmış kişiye denir.

Temsilci üyelik için gerekli şartlar ve müracaat şekli

Temsilci üyelik müracaat formlarında referans olarak Temsilci üye, Şube Yönetim Kurulu Kulüp üyelerinden olabileceği gibi boş olarak da bırakılabilir.

Temsilci Üyelik müracaatları

  • Kulüp Merkez’e
  • Şubelere
  • Fenerium mağazaları ve kısa zamanda duyuracağımız banka şubelerine de yapılabilir.

Temsilci üyelik bedeli 2.000TL.

Ödeme noktaları

  • Kulüp merkezi
  • Şubeler
  • Fenerium mağazaları
  • Bankalara (Banka kısa zamanda bildirilecek)

Bu sayede üyelik işlemlerinizi tamamlayarak Fenerbahçe Spor Kulübüne üye olabilirsiniz. Ayrıca yine yazımız başında da belirttiğimiz üzere yapılacak olan seçimlerde de oy kullanabilirsiniz.


DİĞER FENERBAHÇE KONGRE ÜYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, fenerbahçe kongre üyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan fenerbahçe kongre üyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.