Eyüpsultan ya da eski adıyla Eyüp, İstanbul ilimizde Avrupa yakasında yer almakta olan bir ilçemizdir. Eyüpsultan, 21 mahalle ve 7 köyden oluşmaktadır. Eyüpsultan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Eyüpsultan Belediyesi bu tarihi dokuyu korumak ve ilçenin gelişiminin sürmesi adına çalışmalarına devam etmektedir. Eyüpsultan Belediyesi bu kapsamda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Eyüpsultan Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Eyüpsultan Belediyesi İş İlanları 2023

Eyüpsultan, 2023 yılı itibariyle 350 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Eyüpsultan Belediyesi artan bu nüfus yoğunluğu ve şehrin gelişimi için çalışmaktadır. Eyüpsultan Belediyesi, ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Belediye ayrıca ihtiyaç kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Eyüpsultan İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Memuru Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; avukat, büro görevlisi, zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, çöpçü, diyetisyen, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, veteriner gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde engelli personellere, eski hükümlü işçilere, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Eyüpsultan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Eyüpsultan Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.