Ülkemizin bu güne kadar üstlendiği en büyük uluslararası organizasyon olan EXPO 2016 Antalya, 23 Nisan 2016 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı ve 6 ay süre boyunca açık kaldı. Açık kalacağı bu süre boyunca da binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. Şu an için halen Expo alanı çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriliyor. Siz de bu etkinlikte görev almak istiyorsanız belirttiğimiz şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Expo 2018 Antalya Personel Alımı İlanı

Türkiye’nin ilk EXPO’su olacak olan EXPO, şimdiye kadar çok sayıda personel alımı gerçekleştirdi.  Yazılı sınav, sözlü sınav yada başvuru koşullarını sağlayan kişiler arasından direk işçi alımı yapıldı. Ülkemizin ve dünyanın en büyük organizasyonlarından birisi olma özelliği taşıyan EXPO 2018 Antalya, halen çok sayıda eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Bu sebepten kendi web adreslerinde iş başvurusu kısmını düzenli olarak açık tutmaktadırlar. Personel ihtiyacı oluştuğu an ise personel alımı ilanı yayınlamadan bu sayfa üzerinden Expo 2018 Antalya iş başvurusu yapanlar üzerinden eleman alımı gerçekleştirmektedirler.Expo 2018 Antalya İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

Expo 2018 Antalya iş başvurusu yapabilmeniz için yukarıda bulunan bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan iş başvurusu formunda yer alan  isim soy isim, telefon numarası, T.C. kimlik numarası, e-posta adresi, doğum yılı ve yaşadığı şehir kısımlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra mesleğinizi ve cinsiyetinizi de yazarak onayla demeniz iş başvurusunda ilk aşama için yeterlidir. Unutmayın işçisinden temizlik görevlisine, güvenlik görevlisinden mimarına, mimarından mühendisine bir çok pozisyonda şu an için personel açığı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı iş başvurunuzu gerçekleştirerek geri dönüş için beklemeniz önemlidir.

Antalya Expo 2018 iş ilanları ile iş başvurusu formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru detaylarına bu haberimizde yer verdik. Konu hakkında merak ettiğiniz soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir, diğer Antalya İş İlanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Antalya İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.