Evkur; ev, tekstil, elektronik, mobilya satışı yapmakta olan bir alışveriş merkezi zinciridir. Faaliyetlerine 1972 senesinde Murat Halı adı altında başlamış olan Evkur, ilk mağazasını ise 1987 yılında açmıştır. Özellikle kredi kartsız, taksitsiz alışveriş imkanı sunması ile adından sıkça söz ettirmiş ve yıllar içerisinde büyüyerek günümüzde çok sayıda mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Evkur, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Evkur tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Evkur İş İlanları 2023

Halı satışı ile faaliyetlerine başlayan firma günümüzde; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim gibi 70 bini aşkın ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bugün 27 tanesi İstanbul ilimizde olmak üzere ülke genelinde 80’i aşkın mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalarda da 3500’ü aşkın çalışan yer almaktadır. Evkur bu çalışanlarına ek olarak personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Evkur tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; grafik tasarım uzmanı, şoför, satış danışmanı, satış personeli, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, muhasebe müdürü, tahsilat elemanı, avukat, satınalma müdürü, video çekim uzmanı, ön muhasebe elemanı, bilgi işlem elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan baya bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri part time, full time kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Evkur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Evkur işe alacak olduğu personeller için çeşitli kariyer portalları üzerinde ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurum bünyesinde yayınlanmış olan açık iş pozisyonları ile bu pozisyonlara ait başvuru şartları görülebilmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun inan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye alınacak ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Evkur gibi ülkemizin en büyük mağazalar zincirlerinde bir tanesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Evkur iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Evkur İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER EVKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, evkur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan evkur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.