Evde ütü işi veren firmalar ve telefonları

Gün geçtikçe ülkemizde hayat pahalılığı artıyor. Vatandaşlarımıza artık tek bir işten elde etmiş oldukları gelir yetmiyor. Hal böyle olunca tüm aile bireyleri de aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çalışmak durumunda kalabiliyor. Bunun yanında mevcut sabit işlerinin yanında ek iş olarak da çok sayıda mesleği icra eden kişiler var. Örneğin sabah 9 akşam 6 çalışan birisi, akşam 6’dan sonra kendisini çok yormayacak ama aynı zamanda ek gelir elde edecek işler yapabiliyor. Bu ek işlerden bir tanesi de evde ütü işidir. Bu yazımızda evde ütü yaparak para kazanmak hakkında detaylı bilgiler verdik.

Evde ütü işi nasıl yapılır?

Kişiler yoğun çalışma maratonlarına girince evde temizlik, ütü, çamaşır gibi işlerini halledemez duruma geldiler. Bunun yanında ütü yapmayı bilmeyen veya yapmak istemeyen de çok sayıda kişi bulunuyor. Bu kişiler gerek mahallede çevresinden gerekse İnternet üzerinden ütü yaptıracak kişilere ulaşıp kıfayetlerini ütületiyorlar. Kuru temizleme firmaları ütü yapmak için ciddi bir fiyat belirledikleri için bu duruma yanaşmayan kişiler kıyafetlerini ütü yaparak para kazanmak isteyenlere veriyorlar ve daha düşük ücretlerle ütü işini halletmiş oluyorlar. Peki ütü yapacak kişiler nasıl bulunuyor veya ütü işi veren kişilere nasıl ulaşılıyor?Evde ütü işi yaparak para kazanmak

Evde ütü işi yapmak istiyorum diyen kişiler gerek yakın çevresinden gerek apartmandan gerekse mahalleden ütü hizmeti almak isteyen kişilere ulaşabilirler. Bunun dışında yorum bölümümüze de iletişim bilgilerinizi yazarak evde ütü işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Yapacağınız yorumda il, ilçe ve hatta mahallenizi yazarak kişilerin size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz yoruma telefon numarası eklememeniz sadece mail adresi eklemeniz yeterlidir. Çünkü açıkça telefon numaranızı ilan etmemeniz mağduriyet yaşamamanız açısından önemlidir.

Evlere ütü işi verenler arasında firmalar da bulunmaktadır.  Bu firmalar da sizlere yorum bölümümüze atacağınız ilan sayesinde kolaylıkla ulaşabilirler.

Evde ütü işi ne kadar kazandırır?

Evde ütü işi yaparak ciddi miktarlarda gelir elde edebilirsiniz. Çünkü firmaların genel olarak parça başı ütü fiyatları oldukça pahalıdır. Sizler de parça başına 2-4 TL gibi bir rakam belirleseniz bile ay sonunda binlerce TL kazanabiliyorsunuz. Bunun yanında saatlik, yarım günlük ve günlük olarak da fiyat veren kişiler olmaktadır. Fiyatlarınızı kendinizin belirlemesi daha iyidir. Evde ütü ne kadara yapılır diyorsanız söylediğimiz gibi parça başına 1 TL’den 3-4 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Eli pratik olan kişiler için ütü yapmak oldukça basit bir iştir. Bu kişiler bir saatte onlarca kıyafeti ütüleyebilirler. Bu sayede de ay sonunda ciddi bir ek gelir yaratmış olurlar. Özellikle son dönemde memurlar veya iş hayatı yoğun kimseler ütü işi yapacak bay bayan aramaktadırlar. Sizler de hemen ütü işi yaparak para kazanmak için yorum yazabilirsiniz.

Bu yazımızda evde ütü işi arıyorum nasıl bulurum, evde ütü yaparak nasıl para kazanılır, kimler ütü işi veriyor detaylı olarak anlattık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EVDE ÜTÜ İŞİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, evde ütü işi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan evde ütü işi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.