Sabun, halk arasında kirli şeyleri temizlemek amacıyla kullanılan bir maddedir. Kokulu, kokusuz, beyaz, sarı gibi renkli çeşit çeşit sabun bulunmaktadır. Sabun hayatımıza yeni girmiş bir ürün değildir. Her ne kadar 19. Yüzyıldan bu yana sık üretilmeye başlansa da ilk çağlardan bu yana sabunun var olduğu ve kullanıldığı düşülmektedir. Peki sabun sayesinde para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Evde sabun paketleme işi yaparak ciddi bir gelir elde etme şansınız bulunmaktadır. Evde yapılabilecek ek işler denildiğinde aklımıza ilk gelenlerden bir tanesi evde sabun paketleyerek para kazanma işidir. Peki ama nasıl olacak bu?

Evde sabun paketleme işi nasıl yapılır?

Günümüzde insanlar boş vakitlerini değerlendirebilmek için birçok farklı yöntem kullanmaktadır. Bunlardan bazıları sizlere para kazandıran, boş vakitlerinizi daha değerli kılan yöntemlerdir. Bunlardan bir tanesi de evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz sabun kutulama işidir. Sabun üreticileri genel olarak bunların süslenmesi ve paketlenmesi işini bünyesinde daimi bir çalışan bulundurarak yapmaktadır. Ancak bu maliyet açısından kazançlı değildir. Bu sebepten evde sabun paketleme işi veren firmalar, bu işi dışarıdan ek iş arayan kişilere yaptırma yoluna gitmişlerdir.Evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler, firmalardan ürünleri teslim almakta ve yine onlar tarafından gönderilen süsleme eşyaları ve paketlerle istenilen sayılarda paketlemektedirler. Bunun yanında bazı firmalar, paketlerin içerisinde not gibi çeşitli özel şeyler de koymanızı talep edebilmektedir. Evde paketleme işi, ev hanımlarının, öğrencilerin sık sık yaptığı fakat 7’den 70’e herkesin kolay bir şekilde hallederek para kazanabileceği bir ek iş türüdür. Evde sabun nasıl paketlenir bilmiyorum diye üzülmeyin. Firmalar sizlere örnek ürün görmektedir. Bu sayede sadece bu örnek ürüne bakarak kolay bir şekilde sabunları paketleyebilirsiniz. Peki bu iş ne kadar para kazandırıyor?

Evde sabun paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde sabun paketleme işi kazancı en çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Evde sabun paketleme işi veren firmalar genel olarak paketleme sonunda kutu adedine göre tarafınıza ücret ödemektedirler. Çalışmanıza bağlı olarak günlük 100’e yakın sabun paketlemek mümkündür. Adet başına 60 ile 100 kuruş civarında bir ödeme alırsınız. Bu şekilde kazancınız ayda 3000 TL ile 5000 TL arasına gelmektedir. Tabi bu düzenli çalışarak, her gün 100 adet sabun paketleyerek teslim eden bir kişinin elde edeceği gelirdir. Gördüğünüz üzere sabit bir işten kazandığınız parayı bu ek işi yaparak elde etmeniz mümkündür. Daha az ürün hazırlarsanız geliriniz de daha az olacaktır.

Evde hediyelik sabun paketleme işi

Evde sabun paketleme işi veren firmalar şirketler, nereden nasıl bulunur?

Evde paketleme işi veren şirketler, devlette.com gibi ek iş ilanları sitelerinden evde paketleme işi yapmak istiyorum diyen kişilere ulaşmakta ve bu kişilere iş vermektedir. Sizler de oldukça basit bir şekilde bu iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken şey yorum bölümümüzden iletişim bilgilerinizi bırakmanızdır. Ancak buraya telefon numarası yazmamanızı önemle rica ediyoruz. Çünkü buraya yazacak olduğunuz telefon numaraları dolandırıcılar tarafından da erişilebilmektedir. Bu sebepten sadece mail adresi, isim soyisim, bu işi nerede hangi ilde ve ilçede yapmak istediğinizi, bu işe ne kadar zaman ayırabileceğinizi, hali hazırda daimi bir işte çalışıp çalışmadığınızı yazabilirsiniz. Bu sayede evde sabun paketleme işi veren firmalar tarafınızla mail yolu ile iletişime geçebilir ve sizlere iş verebilirler.

İstanbul, Sivas, İzmir, Konya, Kocaeli, Kırklareli, Kayseri, Kahramanmaraş, Bursa, Ankara Bolu gibi sayısız ilimizde İŞKUR evde sabun paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu yazımızda Evde paketleme işi iş ilanları ile bunlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizden bahsettik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi evde paketleme işi  yapanların yorumları bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer sayfamızdan evde gelin çiçeği yaparak para kazanmak hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.


DİĞER EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.