Evde nikah şekeri işi veren firmalar ve telefon numaraları

Evlilik, iki kişinin aile kurmak üzere kanunların uygun gördüğü şekilde, ruhen ve bedenen bir ömür boyu sürecek şekilde bir araya gelmesine denilmektedir. Ülkemizde örf ve adetlerimiz gereği evlilik süreci bir hayli uzun ve meşakkatli sürmektedir. Söz, düğün, ev eşyaları gibi sayısız iş ve işlem çiftleri beklemektedir. Bunlardan bir tanesi olan nikahtır. Nikahlarda gelen davetlilere nikah şekerleri dağıtılmaktadır. Peki bu nikah şekerlerinin apayrı bir sektör olduğunu biliyor muydunuz?

Nikah şekerleri gerek düğünde gerekse nikahta gelen misafirlere hatıra olması maksadıyla dağıtılabiliyor. Özellikle son dönemde oldukça süslü nikah şekerleri popülerlik kazanıyor. Tabi bunların dağıtılması gibi bir de yapım aşaması var. Bu nikah şekerleri farklı organizatör firmaları, nikah ve düğün için tatlı çikolata satışı yapan firmalar tarafından ve tabi evde ek iş yapmak isteyen bireyler tarafından yapılıyorlar. Takvimli, cam şişede, kalpli, bir yastıkta, magnet, kuğulu gibi sayısız nikah şekeri bu firma ve kişiler tarafından yapılıyor ve organizasyonlarda dağıtılıyor. Peki tam olarak bu iş nasıl yapılıyor?Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır?

Günümüzde çok sayıda vatandaşımız mesleklerine ek olarak evde yapabilecekleri işleri kovalamaktadırlar. Ayrıca sürekli bir işte çalışmayan kimseler de yine bu ek işler vasıtası ile aile ekonomisine katkı sağlıyorlar. Son dönemde popülaritesini arttıran ve evde her bireyin oldukça rahat bir biçimde yapabildiği işlerden bir tanesi de evde nikah şekeri işidir. Evde nikah şekeri işi, evde nikah şekeri süsleme işi ve evde nikah şekeri paketleme işi olarak ikiye ayrılmaktadır.

Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum

Evde nikah şekeri işi yapmak ise oldukça kolaydır. Genel olarak organizasyon firmaları nikah şekeri yapımı ile uğraşmamakta ve gerekli malzemeleri sağlayarak bunu ek iş arayan kişilere yaptırmaktadırlar. Bu sayede hem daha düşük ücretlerle bu işi halledip, hem de ek gelir arayan kişilere kazanç fırsatı sunmaktadırlar. Evde nikah şekeri siparişlerinde genel olarak sabit bir paketleme veya süsleme yöntemi bulunmuyor. Genel olarak gelen sipariş isteklerine göre hazırlıklar yapılıyor. Ancak firmalar bu konuda örnek çalışma ve işin nasıl yapılacağını detaylı olarak gösteriyorlar. Peki evde nikah şekeri paketleme işi ve evde nikah şekeri süsleme işi ne kadar kazandırıyor?

Evde nikah şekeri işi ne kadar kazandırır?

Evde nikah şekeri yapanlar ne kadar kazanıyor oldukça merak edilen konuların başında yer almaktadır. Sonuçta bu işi aile bütçesine ek bir gelir oluşturmak maksadıyla yapıldığı için işin sonunda ne kadar para kazanılacağı da oldukça önemli bir konu. Evde nikah şekeri ücretleri tane başına 2 ile 5 TL arasında satılıyor. Ancak bunun maliyeti ve bu işi veren firmaların kazancı düşüldüğünde nikah şekeri işi yapan kişilere yani ek iş olarak yapanlara tane başına 50 kuruş ile 1 TL arasında kazanç sağlıyor. Günde 100 tane nikah şekeri hazırlayarak aylık 3 bin TL gibi bir rakamı cebinize koyabilirsiniz. Bu rakam asgari ücretin oldukça üzerinde bir miktardır ve ilerleyen süreçte daha pratik daha seri halde üretim yaptığınızda elde edeceğiniz gelir daha da artacaktır. Peki evde nikah şekeri işi verenler nasıl nereden bulunuyor?

Evde nikah şekeri işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde nikah şekeri işi yapan çok sayıda şirket ve firma bulunmaktadır. Bunlara bizzat sizler de ulaşabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bireysel olarak evde nikah şekeri işi verenlere ulaşmak için düğün organizatörlerini, nikah şekeri yapan şirketleri ziyaret edebilirsiniz. Bu işi yapan firmaların sizlere ulaşması için ise aşağıda yer alan yorum bölümümüzden e-mail adresi, bu işi hangi il, ilçe ve hatta mahallede yapmak istediğinizi, işi neden istediğinizi ve günde bu iş için ne kadar vakit ayırabileceğiniz gibi detayları yazarak bu firmaların tarafınıza ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Verecek olduğunuz ilanlarda telefon numarası belirtmemeniz daha iyi olacaktır. Çünkü açık bir şekilde telefon numaranızı yazmanız durumunda istemediğiniz kişiler de bu numarayı görebilir ve sizleri rahatsız edebilir.

Evde nikah şekeri hazırlamak istiyorum

Bunun dışında bizzat kendiniz de nikah şekeri yapabilir ve tüm malzemeleri kendiniz temin edebilirsiniz. Bu gibi durumda da kuaförlere ve yine düğün organizatörlerine bu nikah şekerlerini satabilirsiniz. Hatta sosyal medya üzerinden sayfalar oluşturarak evlenecek çiftlerin bizzat sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Çiftler bu durumda sizleri daha az maliyetli olduğu için tercih edeceklerdir.

Hatta ve hatta kişilere komisyon vererek size müşteri bulmalarını bile sağlayabilirsiniz. Bu artık tamamen müşteriyi nasıl ve nereden bulacağınız ile ürünlerinizin ne denli kaliteli olduğu ile alakalı bir durumdur. Bu sayede aradan firmaları çıkartarak evde nikah şekeri yapımı ile ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki düğün ülkemizde geliri ve kar marjı oldukça yüksek bir sektördür. Bu sektörden sizler de kendinize düşen payı alabilirsiniz.

Bu yazımızda evde nikah şekeri yapıp satmak istiyorum, evde nikah şekeri işi veren firmalar, şirketler ve iletişim adresleri, evde nikah şekeri yapan var mı gibi konularda detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer sayfamızdan evde yemek yaparak para kazanmak hakkında detaylı bilgi elde edebilir ve bu işi veren firmalara göz gezdirebilirsiniz.


DİĞER EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, evde nikah şekeri işi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan evde nikah şekeri işi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.