Ülkemizde enflasyon rakamları gün geçtikte artmakta ve elde etmiş olduğumuz gelir de buna bağlı olarak yetmemeye başlamaktadır. Hal böyle olunca artık bir ailede bulunan tüm bireylerin ekonomik olarak aile bütçesine katkı sunması beklenmektedir. Standart maaş ortalamalarında bir ailenin geçimini rahat bir şekilde sürdürebilmesi adına bu şarttır. Aile bütçesine kimisi tam zamanlı, kimisi yarı zamanlı bir işte çalışarak katkı sunabilmektedir. Fakat bazı durumlarda gerek zaman sıkıntı gerekse diğer sebeplerden dolayı bu tarzda bir işte çalışmama durumu olabilir. Böyle zamanlarda ise genel olarak evde yapılabilecek ek işler seçilmeye ve bu ek kazanç fırsatları ile ek gelir elde edilmeye çalışılmaktadır. Son dönemin revaçta işlerinden bir tanesi de kuşkusuz evde kürdan paketleme işi. Evde kürdan paketleme ve süsleme işi ile ciddi miktarlarda ek gelir elde etmeniz mümkündür. Bu yazımızda evde kürdan paketleme işi hakkında detaylı bilgiler paylaştık.

Evde kürdan paketleme işi nasıl yapılır?

Evde kürdan paketleme işi genel olarak evde zaman geçirirken para kazanmak isteyen her bireyin yapabileceği oldukça basit bir iştir. Önceden kürdan satışı gerçekleştiren firmalar büyük boy paketlerde bu kürdanları satıyorlardı. Ancak bakanlık tarafından getirilen düzenleme ile ar tık bu kürdanların paketlenmesi gerekiyor. Bu işi yapan kürdan üreticileri ise paketleme işlemi için çok sayıda personel istihdam etmektense bu işi evde ek iş yapmak istiyorum diyen kişilere vermektedirler. Sizler de evde kürdan paketleme yaparak gelir elde edebilirsiniz. Firmalar tarafından tarafınıza gönderilen kürdanlar kutulara dizilmektedir. Ancak bu işi yaparken hijyen açısından muhakkak eldiven kullanmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra ise firmaya ürünleri geri göndererek anlaşmış olduğunuz ücreti alıyorsunuz.Evde kürdan işi sadece paketlemeden ibaret değildir. Bazı firmalar paketlemenin yanında süsleme işi de vermektedirler. Size verilen kürdanları isteğe göre firmaların talep ettiği şekilde süsleyerek paketleyebiliyorsunuz. Örnek ürün gönderdikleri için bu işi de yapmanız oldukça kolaydır.

Evde kürdan paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanmak

Evde kürdan paketleme işi kazancı en çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Bu işi veren firmalar genel olarak kutu başı ödeme gerçekleştirirler. Sektörde ortalama olarak ufak kutu başına 2 ile 4 TL arasında ücretler ödenmektedir. Hali hazırda bir kutuyu hazırlamak pratik şekilde iki üç dakika arasında sürmektedir. Seri şekilde paketleme yaparak her ay 5 bin TL ve üzerinde bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin bu işe ne kadar zaman ayırabildiğiniz ve ne kadar seri olduğunuzla alakalı bir durumdur. Yapmış olduğunuz iş miktarını arttırarak kazancınızı da arttırmanız mümkündür.

Evde kürdan paketleme işi veren firmalar şirketler

Evde kürdan paketleme doldurma işi

Evde kürdan paketleme işi günümüzde Bursa, Konya, Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Sakarya gibi sayısız il ve ilçemizde yapılan bir ek iş çeşididir. Neredeyse her ilimizde bu işi veren firmalar ve şirketler bulunmaktadır. Evde kürdan doldurma işi veren firmalara ulaşabilmek için sizler de aşağıda yer alan yorum bölümümüzden bilgilerinizi yazarak başvuru yapabilirsiniz. Yazacak olduğunuz yorumda bu işi hangi il, ilçe ve hatta mahallede yapmak istediğinizi, bu işe ne kadar süre ayırabileceğinizi, kaç kişi yapmak istediğinizi ve iletişim bilgileri gibi faydası olacak bilgiler bulunmalıdır. Telefon numarası yazmanıza gerek yoktur. Mail adresi iletişim için yeterlidir. Akabinde evde kürdan doldurma işi veren firmalar bu yorumlar ışında tarafınıza ulaşacaklardır. Genel olarak bu firmalar devlette.com gibi ek iş ilanları sitelerinden başvuru yapan kişilere ulaşmaktadırlar.

Sizler de geç olmadan başvurunuzu yaparak ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu yazımızda evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanmak, evde kürdan paketleme ile 3000 TL kazanmak, evde kürdan nasıl paketlenir ve evde kürdan kutulama işi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.