Ülkemizde ne yazık ki 3 milyonun üzerinde kişi işsiz durumda bulunuyor. Özellikle kadınlarımızın 4’te 1’i çalışma hayatı içerisinde aktif olarak yer almıyor. Bu sebepten dolayı  www.devlette.com olarak sık sık okurlarımıza evde yapılabilecek iş fikirlerini de sunmaya ve yol göstermeye çalışıyoruz. Bu iş fikirlerinden bir tanesi de evde kına paketleme işi. Bu haberimizde evde kına paketleme işi nasıl yapılır, evde kına paketleme işi veren firmalar ve evde kına paketleme işi hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyen bir çok kişi bu iş fikri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyor. Evde kına paketleme işi özellikle evde uzun zaman harcayan, el becerisi yüksek kişiler tarafından tercih ediliyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ya da gününü evde geçirmek durumunda olan kişiler kına paketleme işini tercih edenler olarak öne çıkıyor. Peki hem kazandıran hemde gayet eğlenceli bir iş fikri olan kına paketleme nasıl yapılır?Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Özellikle dövme yapmak isteyenleri tercih ettikleri kına desenleri, hazırlanan hazır kınalar ile beraber satılmaktadır. İçerisinde oksijenli suyu, kına taşı ve siyah kınası hazır bulunan bu tüp kınalar sayesinde kolayca ellere, kollara veya vücudunun farklı bölgelerine dövme yapılabilmektedir. Bunun satışını gerçekleştiren firmalar da bunların paketlenmesi ile uğraşmaktan kaçındıkları için bu işi talep eden kişilere vermektedirler.

Kına firmaları tarafından kına deseni ve kına kilo olarak evinize gönderilir. Örnek olarak 1 kilo ürün gönderilmesi halinde içerisinde yaklaşık olarak 100 adet desen elinize ulaşmış olacaktır. Siz bunları paketleyerek tekrar firmaya iletir ve paranızı alırsınız. Bu iş kolu genellikle boş zamanlarını değerlendirmek ve evde para kazanmak isteyen vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir ve oldukça basittir.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Kına paketleme işi veren firmalar kınayı evinize kadar getirip teslim ederler. Genellikle 1-2 kilo şeklinde yapılan teslimatlar sonrasında sizden bunları 5 yada 10’ar gram olarak paketlemenizi isterler.  Bu iş neticesinde genelde değişen miktarlarda ödeme alırsınız. Ancak bu işi yapan bir kişi ortalama 500 ila 1000 lira arasında değişen miktarlarda para kazanabilmektedir.

Evde kına paketleme işi veren firmalar genellikle büyük illerimizde ( Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya gb. ) yer alıyor olsalarda neredeyse her ilde az da olsa bulunmaktadırlar.  Bu firmaların sizlerle iletişime geçmeleri için yorum bölümüne isim, soyisim, mail adresi ve işi isteme sebebiniz gibi detayları girerek bırakabilirsiniz. Firmalar bu ilanları takip ederek sizlere ulaşmaktadırlar.

Bu yazımızda evde kına paketleme işi ücretli, evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve iletişim adresleri, evde kına paketleme işi nasıl yapılır detaylı anlatımı ve merak ettiklerinize yer vermeye çalıştık. Bahsettiğimiz gibi bu işi isteyen vatandaşlar iletişim bilgilerini ( telefon numarası vermeden ) aşağıda bulunan yorum kısmına bırakabilirler.


DİĞER EVDE EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, evde ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan evde ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.