Günümüzde bir evin geçimini sağlamak oldukça zor bir hale geldi. Faturaların her geçen gün kabarması, gıda alışverişine ödenen miktarın günden güne artması ile artık kişilerin elde etmiş oldukları maaş yetmemeye başladı. Hal durum böyle olunca da kişiler evde boş vakitlerini değerlendirebilecekleri ve aynı zamanda ciddi kazanç sağlayabilecekleri ek iş fikirlerini araştırmaya başladılar. Ek iş denince akla gelen ilk fikirlerden bir tanesi de kuşkusuz evde galoş bone paketleme işidir. Evde galoş bone paketleme işi yaparak oldukça ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Peki ama evde galoş bone paketleme işi nasıl yapılıyor?

Evde galoş – bone paketleme işi nasıl yapılır?

Galoş; hastane, muayenehane, gıda imalathanesi gibi yerlerde mikrop taşınmasını önlemek amacıyla ayakkabının üstüne geçirilen, tek kullanımlık ince plastikten yapılmış olan bir korumalıktır. Firmalar galoşların ve bonelerin müşterilerinin kullanımına hazır hale getirilmesini istemektedir. Bu iş doğrudan fabrikada yapılmadığı için bireysel olarak yapan kişilere vermektedirler. Firmalar bunun için ayrıca birisini çalıştırmak yerine evde ek iş arayan kişilere evde galoş ve bone paketleme işi yaptırmaktadırlar. Bu sayede daha düşük ücretler ödeyerek ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.Evde galoş paketleme işi veren firmalar

Evde galoş ve bone paketleme işi yapan firmalar; genel olarak bu galoşları hazır hale getirebilmek adına evde galoş bone paketleme işi yapmak istiyorum diyen kişilerle irtibata geçmekte ve kolilerle bu galoşları iletmektedirler. Akabinde de yine evinizde galoş ve boneleri teslim alarak ödemenizi geçmektedirler. Üstelik bu iş için herhangi bir eğitim durumu şartı bulunmamaktadır. Sadece bu işi yapabilecek vaktinizin olması ve işi yapmak istemeniz evde galoş bone işi yapmak için yeterlidir.

Evde galoş – bone paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde galoş – bone işi oldukça basit bir iştir. Günde sadece 2-3 saat ayırarak ay sonunda ciddi kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Genel olarak evde galoş – bone işi veren firmalar koli ile bu ürünleri tarafınıza göndermektedir. Siz de birkaç saat ayırarak bu ürünleri hazırlayabiliyorsunuz. Koli başına 30-40 TL bazında firmalara göre değişkenlik gösteren ücretler ödenmektedir. Ay sonunda ise 3000 TL ile 5000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bu geliri evde televizyon izlerken, rahatça koltuğunuzda otururken kullanıma hazır hale getirdiğiniz galoş ve boneler sayesinde kazanabilirsiniz. Bu işten elde edeceğiniz ek kazanç tamamen yapacağınız iş miktarı ile eşdeğerdir. Bu sebepten dolayı net bir miktardan söz etmek olanaksızdır. Ne kadar çok çalışırsanız ne kadar çok iş teslim ederseniz o kadar para kazanabilirsiniz. Peki bu firmalarla nasıl iletişime geçilir, evde galoş bone işi veren firmalar nasıl nereden bulunur?

Evde galoş bone paketleme işi yapmak istiyorum

Evde galoş bone paketleme işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde galoş – bone paketleme işi yapmakta olan çok sayıda firma ve şirket bulunmaktadır. Evde galoş bone paketleme işi yapmak için bu firmalara doğrudan sizler ulaşabileceğiniz gibi firmalar da çalışacak eleman bulmak adına sizlerle iletişime geçebilirler. Peki ama nasıl?

Evde galoş – bone paketleme işi veren firmalar; iş vermek adına çalıştırılacak kişileri bulmak için devlette.com gibi ek iş sitelerini tercih etmekte ve burada bırakmış oldukları iletişim kanallarından irtibata geçmektedirler. Sizler de aşağıda yer alan yorum bölümümüzden e-mail adresinizi, bu işi nerede yani hangi il ve ilçede yapmak istediğinizi, bunun yanında kaç kişi çalışabileceğinizi ve bu iş için günde ayırabileceğiniz maksimum zamanı yazabilirsiniz. Ancak telefon numarası yazmamanızı öneriyoruz. Çünkü iş vermek istiyorum tarzında sizi arayan dolandırıcılar olabilir. Bu yüzden sadece e-mail adresi yeterli olacaktır.

Denizli, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Konya gibi çok sayıda ilimizde bu işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu yazımızda evde galoş bone işi yapımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz diğer paketleme işlerine evde paketleme işi veren firmalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER EK İŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ek iş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ek iş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.